bannerlösevFacebook
Tweet
+1

metin2 kayıt olma karakter oluşturma

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Like
0
Bu konuyu beğen
1
#1
lösev

(Konu alıntıdır)Merhabalar

Bu konumuzda sizlere oyunumuza nasıl kayıt olabiliriz,kayıt olduktan sonra nasıl indiririz ve oyunda karakterimizi nasıl oluştururuz bunlarla ilgili anlatım yapacağım.

1 Öncelikle kayıt işlemi için gerekli sayfaya girelim.Hemen altta vereceğim linke tıklayabilirsiniz.

tr.metin2.gameforge.com/user/register

2-Açılan sayfada gerekli alanları dolduruyoruz.Ayrıca size nereye hangi bilgileri yazmanız gerektiğini resim ve altındaki açıklamalarla göstereceğim.1-Oyuna giriş yaparken kullanacağınız adınız. (Oyunda gözükecek adınız değildir)

2-Kullanmakta olduğunuz güvenli bir e posta adresi giriniz.Onaylama işlemi yapacağınız için ve ileride bir destek talep ettiğinizde hesabınızın kayıtlı olduğu bu yazacağınız mail dışında başka bir mail adresi ile işlem yapamazsınız.Bu yüzden aktif bir mail adresinizi giriniz.

3-Oyuna girişte kullanacağınız şifreniz.Güvenli ve zor bir şifre seçmeye dikkat edin.

Son olarak oklarla gösterdiğim alan ise oyunun size sunduğu sözleşme ve kurallardır.Nasılki bir banka anlaşması yaparken şartları okuyor inceliyorsanız lütfen bu kurallarıda okuyunuz.İleride bilmeden işleyeceğiniz bir kural ihlalinde ben okumamıştımki diyerek hakkınızı kesinlikle savunamayacaksınız.

Son olarak ``Kaydol`` seçeneğine tıklayıp diğer sayfaya geçebilirsiniz.Tıkladığınız anda sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

3-Ardından açılacak sayfada resimde gördüğünüz kodları kutucuğun içine yazınız.Ardından gönder diyerek devam ediniz.

4-Kaydınızı başarıyla tamamladığınıza dair aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır.Öncelikle mailimize girip gelen maildeki linke tıklayıp hesabımızı kullanıma açalım.Mail kısa sürede gelir eğer gelmezse sayfada karşınıza çıkan kayıt mailini tekrar gönder seçeneğinden tekrar isteyebilirsiniz.Onaylama işlemini bitirdikten sonra ok ile gösterdiğim seçenekten indirme kısmına ulaşabilirsiniz.5-``Oyunu şimdi indir`` seçeneğine tıkladıktan sonra bilgisayarımızı metin 2 yükleme işlemlerini yapacağımız Gameforge Live kurulum dosyası inmektedir.Dikkat bu indirdiğiniz metin 2 ye direk giriş dosyaları değildir.

6-Kurulum dosyamızı çalıştırdığımızda karşımıza dil seçimi gelecektir.Tercih ettiğiniz dili seçip devam ediniz.Çıkan ekranda dosya kurulumunun nereye yapılması istediğinizi seçip ileri diyebilirsiniz.Kısa süre içinde kurulum bitecek ve Gameforge Live programı otomatik açılacaktır.

7-Karşımıza çıkan ekrandaki yükle seçeneğine tıklayıp ekrana gelecek lisans sözleşmesini kabul ediyoruz.Ardından kısa bir süre içinde gerekli bazı dosyalar inecek ve işlem tamamlanacaktır.İşlem tamamlanınca karşımıza gelecek ``ŞİMDİ OYNA`` seçeneğine tıklayıp devam ediniz.

8-Karşımıza oyunu başlatmamız için gerekli olan ekran gelecektir.Burada internet hızımıza bağlı olarak oyunun kurulum dosyaları inecek ardından oyuna giriş yapabileceksiniz.Biraz zaman alacaktır indirme işlemi bittiğinde aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi oyunu başlata tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

3vGy9r.png

9-Oyunu başlat dedikten sonra karşımıza gelecek ekrandan istediğiniz herhangi bir serveri ve kanalı (CH) seçerek tamam diyelim.

5L6WNz.png

10-Çıkan ekranda kayıt olurken belirlediğimiz kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz.

11-Karşımıza çıkan ekrandan hangi krallıkta oynamak istiyorsanız seçim yapabilirsiniz.Seçebileceğiniz 3 adet krallık bulunmakta.Unutmayın herhangi bir krallığın içerik bakımından farkı yoktur.Sadece harita şekli, npc yerleri ve doluluk oranları farklıdır.Farklı krallıktan olsanızda diğer krallıklara gidebilirsiniz.Krallıklarla ilgili verdiğim linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.

tr.metin2.gameforge.com/main/empires

12-Metin2 Karakter seçim ekranındaki bölümleri numaralandırıp sizlere aktaracağım.

X9RaWk.png

1-Bu bölümde seçebileceğiniz karakterlere yer verilmiştir.Seçebileceğiniz 5 adet karakter mevcuttur.Bunlar sırasıyla savaşçı,ninja,sura,şaman ve son olarak lycandır.

2-Seçtiğiniz karakterin erkek olmasını sağlar.

3-Seçtiğiniz karakterin bayan olmasını sağlar.Not:Lycan karakteri sadece erkek olabilir.

4-Kıyafet biçim 1

5-Kıyafet biçim 2

6-Oyunda gözükecek olan nickinizdir.Nickinizi seçerken kurallar dahilinde olmasına özen gösterin.Aksi takdirde hesabınız cezalandırılabilir.

7-Hangi karakteri seçtiyseniz onla ilgili başlangıç statülerini ve karakterin açıklamasını gösterdiği bölümdür.

8-Oluştur seçeneğine tıklayıp karakter oluşturma işlemini sonlandırabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

ko cuce
banner

#2
Bu Site Üzerinden Ücretsiz Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz.
(kısa link paylaşımı yasaktır.)


    metin2 kayıt olma karakter oluşturma
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi