bannerlösevFacebook
Tweet
+1

En İyi 5 Minecraft Modu

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Like
0
Bu konuyu beğen
0
#1
banner

Selamlar herkese, bugün sizlere Minecraft oyununda kullandığım ve çok beğendiğim modlardan bahsedeceğim. Bu modlar sayesinde oyunu çok daha zevkli bir hale getirdim ve bu şekilde kullanıyorum. Umarım sizler de bu modlar sayesinde oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Minecraft İçin Tarif Kitabı : Not Enough Items

Not-Enough-Items-Mod-10.jpg
Bu mod oldukça basit olmasının yanı sıra oldukçada kullanışlı bir oyun modu. Bu mod  sayesinde oyuna mod ile eklediğiniz tüm eşyaların nasıl yapıldığını görebiliyorsunuz. Eğer oyuna çok fazla mod yüklüyorsanız bu modu kullanmanız şart oluyor.


Terra Firma Craft Modu

terra-firma-craft.jpg
Minecraft oyununda açık ara en sevdiğim oyun modu olan Terra Firma Craft yıllardır varlığını koruyan bir oyun modu. Bu mod sayesinde oyununuzdan tamamen gerçekçi bir survival deneyimi elde edebilirsiniz. En basitinden bir balta yapabilmek için bile öncelikle maden toplamalı sonra kalıp yapmalı ardından madeni eritmeli kalıba koymalı soğutmalı ve son olarak ise baltanızı yapmalısınız. Bu mod sayesinde her şey gerçeğe çok daha yakın ve çok daha zorlu olacak.

Hexxit Modu

hexxit-featured.jpg
Çocukluğumuzun efsane mod paketlerinden birisi olan Minecraft Hexxit geri döndü. Oyunun 1.12.2 sürümü için yeniden yapılan Hexxit modunu yüklemekte eskiye nazaran çok daha kolay. Nostalji yapmak isteyenler için harika bir mod paketi.

Süper Kahraman Modu

SuperHeroes-Unlimited-Mod.jpg
Bu mod adındanda anlaşılacağı üzere Minecraft oyunana Süper Kahramanları ekliyor. Aradığınız tüm süper kahramanlar bu mod paketinin içerisinde var. Üstelik her birisinin ayrı ayrı özellikleri de bulunuyor. Gerçekten oldukça detaylı ve eğlenceli bir mod paketi.

Ejderha Modu

Ice-and-Fire-Mod-Logo.jpg
Bu mod ise Minecraft oyununa ejderhaları ekliyor. B ejderhalar sadece süs olsun diye oyuna eklenmiyor. Eğer gerekli şeyleri yaparsanız ejderhaların üzerine binebilir ve onlarla birlikte uçabilirsiniz. Ya da ağızlarından ateş püskürterek düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Aynı zamanda ejderhalarla birlikte oyuna çok özel ejderha zırhları da ekleniyor. Onları da kullanmanızı tavsiye ederim.

Şu sıralar Minecraft'ta kullanmaktan en çok zevk aldığım modlar bunlar. Umarım sizler içinde faydalı olur. Sizlerde kendi mod paketlerinizi yorumlarda belirtirseniz yeni modlar öğrenebiliriz.
lösev    En İyi 5 Minecraft Modu
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi