ko cuce, kocuce, Oyuncu forumu, metin2 pvp serverler,oyun sitesi,oyun forumu, gamer forum
'2070' Yeni Türk Yapımı Bulmaca&aksiyon oyunu - Baskı Önizleme

+- ko cuce, kocuce, Oyuncu forumu, metin2 pvp serverler,oyun sitesi,oyun forumu, gamer forum (https://www.gamerfrm.com/forum)
+-- Forum: Forum Genel (https://www.gamerfrm.com/forum/forum-forum-genel)
+--- Forum: Haberler (https://www.gamerfrm.com/forum/forum-haberler)
+--- Konu Başlığı: '2070' Yeni Türk Yapımı Bulmaca&aksiyon oyunu (/konu-2070-yeni-turk-yapimi-bulmaca-aksiyon-oyunu.html)'2070' Yeni Türk Yapımı Bulmaca&aksiyon oyunu - erolkubat -

Evet arkadaşlar hepinize iyi oyunlar diliyorum ilk önce. Türk yapımcıların yeni çıkartmış olduğu Rpg rol yapma oyunu ekte tanıtım videolarını sunuyorum. Oyun  Türkiye'de çıkış yaptığı anda fenomenler tarafından paylaşılmış olup App Store ve Google play marketlerde 1. ve 2. sıralamaya kadar çıkmıştır. Oyun sektörünün Türkiye tarafından  gelişmesi için yardımlarımızı esirgemeyelim. İyi oyunlar.
En iyi Türk yapımı bulmaca ve aksiyon oyunu.
Dünyadaki bir virüs sorunu yüzünden uzayda kurulmuş olan laboratuvarda gelişmiş yapay zekalara karşı savaş ve tehlikeli test odalarındaki bulmacaları çözmeye yönelik bu zorlu oyunda başarılı olabilecek misin?
Laboratuvardan kurtulan ilk insan ol ve dünyamızı kurtaracak olan o panzehiri bulup ödüller kazan.Yüksek teknolojili silahları kullan
Gelişmiş grafikler ile uzay atmosferinin derinliklerine dal ve gerçekçi fizikler ile oyunun keyfini çıkar.