Kapat

14 Ayar Bileklik

Anasayfa
yaşam 14 Ayar Bileklik

14 Ayar Bileklik

Günümüz koşullarında 14 ayar altın bileklik bayan hem erkekler hem de kadınlar tarafından takılabilen bir takı tasarımı olarak karşımıza çıkmaktadır. 14 ayar bileklikler, 14 ayar altından yapılmış olan özel tasarımlardır. Bu bileziğe gömülü pırlanta baget şeklinde de olabilir. Özellikle 14 ayar altın bileklikler, farklı bilek boyutlarına uyacak şekilde çeşitli boyutlarda tasarlanabilmektedir. Ayrıca bu tür bilekliğin genişliği tercihinize göre dar veya geniş olarak seçilebilmektedir.

Bu 14 ayar bilekliklerin rengi sarı altın rengi olmakla birlikte tasarım özelliğine göre farklı renk tonlarının da devreye girdiği bilinmektedir. Bu 14 ayar altın bileklik, ürünün sahibi veya kullanıcısı tarafından kullanımı sırasında oluşabilecek üretim hatalarına karşı özel olarak korunmuş bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede yeni nesil 14 ayar altın bileklikleri gönül rahatlığı içerisinde kullanmanız da mümkün olmaktadır.

Altın bir bileklik, kıyafetinize aksesuar eklemenin en etkili yoludur. Herhangi bir kıyafetle giyilebildiği zaman harika görünecek olan bu takılar, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Şayet siz de 14 ayar altın bileklikleri incelemek isterseniz hemen https://www.emajewellery.com.tr/altin-kolye internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri