Kapat

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı internet kampanyaları

Anasayfa
Haberler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı internet kampanyaları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye ve K.K.T.C.’de büyük bir coşkuyla kutlanmaktadır. Bu özel günde okullarda özel gösteriler yapılır ve birçok nokta bayraklarla süslenir. Türkiye Cumhuriyeti tarihi için büyük bir başlangıç niteliği taşıyan Cumhuriyet’in ilanında birçok GSM operatörü de abonelere hediyeler dağıtmaktadır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı internet kampanyaları

Türkiye’de en fazla kullanılan GSM operatörleri olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle birbirinden özel kampanyalar hazırlar.

Kampanya kapsamında aboneler için gün boyu geçerli internet ve konuşma paketleri kullandırılır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyelerinden nasıl yararlanılır? Operatör kullanıcılarının hediye kullanımlarından yararlanabilmek için herhangi bir şey yapması gerekmemektedir. Katılım şartı gerekmeksizin kullanılabilen hediye kullanımlar bütün abonelere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Buna göre abonelere otomatik olarak tanımlanacak hediye paketler anında kullanılabilecek. Operatörler ücretsiz internet, dakika veya SMS kullanımlarının başladığına dair bir bilgilendirme mesajı iletecektir.

29 Ekim Turkcell bedava internet kampanyası

Turkcell, her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel internet kampanyası düzenlemektedir. Buna göre Turkcell kullanıcıları BİP üzerinden 1000 dakika, 1 GB intenet, 500 dakika ve 1000 SMS kullanmıştır. Turkcell’in bu yıl da buna benzer bir uygulama yapması bekleniyor.

29 Ekim Vodafone bedava internet kampanyası

Vodafone, aboneleri için her yıl hediye paketleri dağıtmıştır. Vodafone’nin bu yıl da aynı uygulamayı yapması bekleniyor.

29 Ekim Türk Telekom bedava internet kampanyası

Türk Telekom aboneleri için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediye kampanyaları düzenlenmektedir. Geçtiğimiz yıllarda aboneler için oldukça kapsamlı hediyeler verilmiştir. Operatör firmasının bu yıl da türevi bir uygulama yapacağı ön görülüyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri