Kapat

50 Cent’ten Heyecanlandıran GTA Paylaşımı: GTA 6’da mı Yer Alacak?

Anasayfa
Haberler 50 Cent’ten Heyecanlandıran GTA Paylaşımı: GTA 6’da mı Yer Alacak?

50 Cent, GTA hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Ünlü rapçi, paylaşımında Vice City odaklı bir GTA projesinde yer alacağının sinyallerini verdi. Bu projenin yeni GTA oyunu mu yoksa başka bir şey mi olduğu konusunda ise herhangi bir bilgi yok.

Dünya çapından milyonlarca oyunsever, yıllardır GTA serisinin en yeni oyunu olacak GTA VI’nın çıkmasını bekliyor. Bu nedenle de oyunu veya seriyi ilgilendiren her gelişme hayranları heyecanlandırıyor.

Şimdi ise dünyaca ünlü rapçi 50 Cent’ten GTA tutkunlarını ilgilendirecek bir açıklama geldi. 47 yaşındaki sanatçı, Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamada, bir GTA projesinde yer aldığını ifade etti.

50 Cent, yaptığı paylaşımda GTA oyunlarında gördüğümüz kurgusal şehir Vice City’i içeren bir projede yer aldığını duyurdu. Projenin detayları hakkında bilgi vermeyen rapçi, bunun çok büyük bir proje olduğunu ve detayları daha sonra paylaşacağını ekledi.

Hâliyle bu paylaşım, 50 Cent’in önümüzdeki birkaç yıl içinde çıkması beklenen GTA 6’da yer alıp almayacağı sorularını gündeme getirdi. Oyunla ilgili daha önce çıkan bilgilerde Vice City’e geri dönebileceğimiz iddia edilmişti. Bu paylaşım da rapçinin oyunda yer alabileceği konusundaki iddiaları artırdı.

Elbette kesin bir açıklama olmadığı için 50 Cent’in oyunda yer alacağını söylememiz mümkün değil. Bazıları, rapçinin Vice City’i anlatacak bir GTA dizisinde yer alabileceği çıkarımını da yapıyor. Bu konuda herhangi bir bilgi olmasa da Rockstar’ın daha önce birçok kez GTA uyarlamaları yapma tekliflerini reddettiğini biliyoruz. Yani bu ihtimal biraz düşük.

Buna rağmen video oyunlarının TV ve sinema uyarlamalarının hızla artması ve büyük başarı yakalaması (The Last of Us gibi), gelecekte böyle bir yapımla karşılaşabileceğimizin bir göstergesi olabilir. Vice City’nin hikâyesinin de oldukça başarılı olabileceğini tahmin etmek mümkün. Ancak böyle bir şeyin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi olmadığını tekrar ekleyelim.

Asıl adı Curtis Jackson olan 50 Cent, müzik dışında farklı sektörlerde de öne çıkan bir isimdi. Sanatçılığına ek olarak girişimcil kimliği ile de bilinen 50 Cent, daha önce film ve dizilerde birçok kez oyuncu ve yapımcı olarak yer almıştı. Ayrıca birkaç kez video oyunları konusundaki adımlarıyla da karşımıza çıkmıştı.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri