Kapat

Altın Set Gösterişini Yaşayın

Anasayfa
yaşam Altın Set Gösterişini Yaşayın
Altın Set Gösterişini Yaşayın

Evlilik çağına gelmiş her kimse bilir ki gelin hanıma bir de altın set alınması şarttır. Bu toplumumuzda yeri dolmaz bir adet haline gelmiştir. Düğünlerde geline erkek tarafı altın set takmalıdır. Altın set içerisinde yüzük bileklik kolye ve küpe gibi aksesuarların bulunması gerekir.

Altın setlerde pek çok çeşit alternatifi söz konusudur. Bu tamamen takacak kişinin tarzına ve zevkine bağlı olarak değişmektedir. Altın set alırken bilinmesi gereken en önemli ayrıntı maliyetinin işçiliğe göre değişeceği konusudur.

Bütçeye bağlı olarak daha gösterişli ve kalın setler de mevcut iken daha ince ve daha naif görünen setler de vardır. Günlük hayatta da setini kullanmak isteyenler daha ince ve spor setler tercih ederken gösterişi daha çok sevenler için ise daha kalın ve detaylı setler de mevcuttur.

Altın Set İçerikleri Nelerdir?

Altın setlerin içerisinde genel olarak kolye bileklik ve küpe olmazsa olmazdır. Ama tercihe göre seçilen altın set içerisinde yüzük de olabilmektedir. Ya da sadece kolye ve küpeden oluşan altın setler de vardır. Aynı şekilde kolye kullanımını sevmeyenler için bileklik yüzük ve küpeden oluşan setlerde mevcuttur. Tüm set çeşitlerini incelemek için https://www.lizaypirlanta.com/altin-fantezi-set adresini inceleyebilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri