Kapat

Alüminyum Boru Profil

Anasayfa
Haberler Alüminyum Boru Profil
Alüminyum Boru Profil

Alüminyum boru ürünleri çelik ile beraber kıyaslandığı taktirde oldukça hafif bir yapısı olan malzeme çeşididir. Bu yüzden ağırlık ve hareketlilik önemli bir yere sahip olur ise alüminyum boru profil ürünleri tercih edilir. Alüminyum ısı iletkenliği oldukça yüksek olduğu için ısı kontrolünün daha önemli olduğu durumlarda tercih edilip kullanılır.

Alüminyum Boru Ölçüleri Nasıl Olur?

Alüminyum boru profil ölçüsü minimum 10mm çaptan maksimum 600 mm çap olacak şekilde istenilen her boy ölçüsünde hazırlanabilir. At kalınları ise minimum 1mm ve maksimum 150 mm arasında değişkenlik gösterir.

Alüminyum Boru Profili Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum boru profilleri en çok gemi sanayisinde, inşaat sanayisinde, otomotiv sanayisinde, makina sanayisinde ve reklam sektörü gibi alan yerlerinde tercih edilip kullanılır. Ürün korozyona karşı oldukça dayanıklıdır ve çokta iyi bir kaynak yapılabilir. Makina yapımına uygun bir ürün çeşidi bulunur.  Kompleks parçasına uygun olan bir ürün çeşididir. Sizde böyle bir üründen faydalanmak isterseniz https://www.polikarbonlevhafiyatlari.com/kategori/aluminyum-boru  sitesini ziyaret edip ürünün faydalarından yararlanabilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri