Kapat

Askılı Bluz Modelleri

Anasayfa
Haberler Askılı Bluz Modelleri

Askılı Bluz Modelleri

İnsanlar uzun yıllardan bu yana gerek görünümlerine farklılık katmak için gerekse ihtiyaç kaynaklı çeşitli kıyafet modelleri üretmiş ve kullanmışlardır. Bu kıyafetler arasında bulunan askılı bluzlar kadınların kullanımına yönelik olarak üretilmiş ve geçmişten bu yana da modasını korumuş nadir kıyafetlerdendir.

Oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan askılı bluz modellerinin günümüzde hemen hemen her kadının gardırobunda çeşitleri bulunur. Dekolteyi ön plana çıkaran askılı bluz modelleri özellikle dar paça pantolonlarla veya eteklerle kombin edilmeye müsaittir. Kombin şekline göre günlük hayatta veya şık bir yere giderken tercih edilmeye müsait olan bu kıyafetler kişilerin zevklerine uygun olarak tercih edilebilir.

Kalın Askılı Bluz Modelleri

Genellikle yaz aylarında kullanılmaya müsait olan askılı bluz modelleri arasında kalın askılı bluzlar ön plana çıkmaktadır. Daha çok ünlük hayatta kullanılmaya müsait olan kalın askılı bluz modellerinin dar olanları tercih edilir. Gömlek içine, pantolon üstüne veya hırka içine rahatlıkla giyilebilen bu kıyafetlerin çeşitli renkleri ve desenleri de mevcuttur.

Kullanım sırasında sutyenin askıları görünmediğinden ötürü kolaylık sağlayan bu kıyafetler piknik, yürüyüş, spor, koşu gibi faaliyetlerde de rahatlıkla tercih edilmeye müsaittir. Kalın askılı bluz modellerinin üstüne kombin edilen hırkalar sayesinde sonbahar aylarında da bu kıyafetleri giymek mümkün olacaktır.

İnce Askılı Bluz Modelleri

Son yıllarda sıklıkla kullanılan bluz  modellerinden bir diğeri de ince askılı bluzlardır. İnce askılı bluz modelleri kendi içerisinde çeşitli modellere ayrılmaktadır. Bu modellerden ilki ve en çok tercih edileni ince askılı saten bluzlardır. Özellikle akşam dışarı çıkarken veya etkinliklere katılırken tercih edilebilecek bu kıyafet oldukça şık ve narin bir görünüme sahiptir.

Mükemmel bir dekolte görünümü sağlayan ince askılı saten bluzlar çeşitli boyun aksesuarları ile birlikte kullanıcılarının mükemmel görünmesini sağlayabilecek parçalardandır. Öyle ki bu parçayı doğum günleriniz gibi özel zamanlarda da kullanmanız mümkün olacaktır.

Bunun yanı sıra ince askılı bluz modelleri penye kumaşından üretilirse de günlük yaşantıda kullanılmaya daha uygun olacaktır. Penyeden üretilen ince askılı bluzları atlet olarak giysilerin içine giymekte günümüzde pek çok kişinin yaptığın kombinelerdendir.

Dantelli Askılı Bluz Modelleri Nelerdir?

Askılı bluz modelleri arasında öne çıkan parçalardan bir diğeri de dantelli olanlarıdır. Özellikle geceliklerde mevcut olan ve fantezi giyim adı altında da üretilebilen bu kıyafetlerde dantelin olması kişiyi olduğundan daha şık ve güzel bir görünüme kavuşturmayı başarır.

Oldukça şık olmakla birlikte rahat da olan bu kıyafetler bazen saten bazen penye bazen de farklı kumaşlarda üretilebilmektedir. Çeşitli crop veya kısa iç kıyafetlerde bu tarz dantel modellerinin olduğunu görebiliriz. Özellikle günümüz modasında sıklıkla tercih edilen dantel kadınların vazgeçilmezi niteliğindedir. Siz de bu tarz bluzlara ulaşmak için https://www.beyyoglu.com/collection/bluz  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri