Kapat

Bikini Kumaşları Nasıl Olmalıdır?

Anasayfa
Haberler Bikini Kumaşları Nasıl Olmalıdır?
Bikini Kumaşları Nasıl Olmalıdır?

Üretiminde suya karşı dayanıklılığı yüksek kumaşlar kullanılır, kadınların suya girerken giydiği ve yüzerken kullandığı bir mayo türüdür. Bikini, 1946 yılında Parisli tasarımcı Louis Réard tarafından tasarlanmıştır. Bir altlık ve bir sutyen olmak üzere iki parçadan oluşur. Terciye göre çeşitli renk ve modellere sahiptir.

Bikini Modelleri Nelerdir?

Kadınların zevklerine bağlı olarak üretildiği zamandan günümüze kadar birçok bikini modeli piyasaya sürülmüştür. Kumaşının kalitesi başta olmak üzere rengi, duruşu ve şekli bikini tercihinde önemlidir. Genellikle yaz aylarının verdiği renklilik bikini tercihlerimize de yansıyor.

Çoğu zaman renkli bikiniler tercih edilirken bazı kadınlar siyah, kahverengi, lacivert gibi koyu tonları da tercih edebiliyor. Model olarak çoğu zaman yüksek bel bikiniler veya bağlamalı bikiniler tercih edilebiliyor.

Bunun yanında dantel işlemeli, desenli, el yapımı, üçgen ip askılı bikinilerin de kullanımı yaygın olarak görülüyor. Öncelik görünüm olsa da içi belli edip etmemesi, bedeninin uygunluğu, rahat hareket edebilme olanağı sağlaması da bikini tercihlerini etkiliyor. Bunlar ve daha fazla bikini modelleri için https://www.dagi.com.tr/bikini-takimlari-modelleri  adresini ziyaret edebilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri