Kapat

Büstiyer

Anasayfa
yaşam Büstiyer

Büstiyer

Hemen hemen her kadının dolabında mutlaka bulunan üst giyim kıyafetlerinden biri de büstiyerolmaktadır. Büstiyerler genellikle ceket veya abiye gibi kıyafetlerin içine giyilen bir parçadır. Farklı kumaşlardan üretilen modelleri bulunmaktadır. Günlük giyim için kullanılabilen modelleri olduğu gibi özel günlere de şıklık katacak tasarımları vardır. Kadınların giydikleri zaman güzel, iddialı ve dikkat çekici görünmelerini sağlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra sütyen ve korse görevi de görmektedir. Vücudu saran ve aynı zamanda toparlayan bir yapısı bulunmaktadır. Gelinliklerin içerisine giymek için de üretilmektedir. Büstiyerler genellikle dekolteki kıyafetlerin içerisine de giyilmektedir. Beli sıkıca sararak şekil verirken vücudun üst kısmını sıkmaktadır.

Büstiyer Modelleri

Açık bir elbisenin altına birçok işlevi görmesi adına büstiyer giyilmektedir. Vücuda şekil vermektedir. Şeffaf, pamuklu, naylon veya ipekli kumaşlardan üretilebilmektedir. Sadece özel günlerde abiye tarzı kıyafetlerin altına değil günlük hayatta da blazer ceketlerin veya spor giyim parçalarının içerisine de giyilmektedir. Sporcuların müsabakalar esnasında giydikleri esnek modelleri de bulunmaktadır. Modellerini incelemek için https://www.kirmizionline.com/bustiyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri