Kapat

Elmacık Dolgusu

Anasayfa
Haberler Elmacık Dolgusu

Elmacık Dolgusu

Yüz hatlarında estetik görünüm elde etmek için başvurulan işlemlerin başında elmacık dolgusu geliyor. Kırışıklıklar ve çökükler ortadan kaldırılarak yüz hatları daha güzel ve belirgin hale getiriliyor. Daha genç bir görünüm amaçlanıyor. Herhangi bir abartısı bulunmayan ve doğal görünüm imkânı sunan dolgular iyi bir sonuç için uzman hekim kontrolünde yapılmalı. Bu uygulamanın en büyük avantajı uygulama sonrasında kişinin hemen günlük hayatına geri dönebilmesi ve sonuçların hemen fark edilebilir olmasıdır. Yüz ölçümleri yapıldıktan sonra dolgu yapılırsa daha iyi görünüm elde edilebilir. Göz kulak alın genişliği arasında kalacak olan bölgelere dolgu enjekte edilir.

Elmacık Dolgusu Kalıcılık Suresi

Dolgunun yapılacağı cildin yapısına bağlı olarak ve uygulanacak olan dolgunun miktarına bağlı olarak kalıcılık süresi değişebiliyor. Ancak ortalama kalıcılık süresi 6 ay ile 1 yıl arasında oluyor. Hiyalüronik asidin enjekte edilmesi ile herhangi bir sağlığa olumsuz etkisi bulunmuyor. Hiyalüronik asit dolgu malzemesi olarak kullanılır ise 1 yıllık kalıcılık elde edebilirsiniz. Ancak yağ enjeksiyonu yapılır ise dolgunun kalıcılık süresi 2 yıl ya da 3 yıla kadar devam eder. Sağlıklı olması bakımından hiyalüronik asit daha çok tercih ediliyor. Uygulamanın belirli dönemlerde tekrar etmesi daha iyi görünüm elde etmeye fayda sağlar.

Elmacık Dolgusu Kimlere Yapılır?

18 yaşının üzerinde olan cinsiyet fark etmeksizin yetişkin kadın ve erkeklere yapılabilir. Elmacık kemiğinin daha çıkık görünmesini isteyen kişiler yaptırabilir. Volüm kaybının giderilebilmesi amacıyla fotojenik görünüm elde etmek amacıyla yapılabilir. Elmacık dolgusu yaptırabilmek için kişilerin yüz gelişimini tamamlamış olması gerekiyor. Kullanılacak olan dolgu malzemesine karşı alerjik durumu olmayan kişiler yaptırabilir. Detaylı bilgi için https://www.dryusuftopal.com/elmacik-kemigi-dolgusu/ sayfası inceleyebilirsiniz!

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri