Kapat

GTA 6 sürpriz detay: GTA 6 ne zaman piyasaya çıkacak?

Anasayfa
Haberler GTA 6 sürpriz detay: GTA 6 ne zaman piyasaya çıkacak?

GTA 6‘da oyun içi radyo istasyonları için şarkı derlemesinin bittiği öğrenilirken oyunun beklenenden daha kısa süre içinde piyasaya çıkabileceği iddia ediliyor.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden GTA’nın (Grand Theft Auto) yeni sürümünün ne zaman piyasaya çıkacağı henüz net değil. Ancak yaşanan gelişmelerin ardından GTA 6 ile ilgili yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı.

GTA 6 ne zaman piyasaya çıkacak?

Yakın zamanda Rockstar Games ve 2K’yı da bünyesinde bulunduran Take-Two, Zynga’yı satın almış ve 12.7 milyar dolar değerindeki bu satın alımın ardından şirket, 2024’te yıllık büyüme oranının 14 olacağını duyurmuştu.

Take Two’nun bu hamlesinden sonra bazı analistler GTA 6‘nın Nisan 2023 – Mart 2024 tarihleri arasında çıkabileceğini öne sürmüştü.

Oyundaki radyo istasyonları için şarkı derlemesi bitti

GTA NEWS & LEAKS‘te yer alan habere göre oyun içi radyo istasyonları için şarkı derlemesi bitti. Ünlü hit parçaların yer alacağı oyunda yaşanan bu gelişme piyasaya çıkış tarihinin daha erken olabileceği fikrini ortaya çıkardı.

Oyundaki radyo istasyonlarının ve şarkıların, oyun geliştirmenin son adımı olduğuna inanılıyor. Bu nedenle GTA 6’nın beklenenden daha önce piyasaya çıkabileceği konuşuluyor.

GTA 6’da yer alacak hit parçalar şu şekilde:

Caribou – Odessa

Pet Shop Boys – Domino Dancing

Rihanna ft. Eminem – Numb

Santigold – Nonsense Youth

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri