Kapat

Hileli Apk Nedir?

Anasayfa
Haberler Hileli Apk Nedir?

Hileli Apk Nedir?

Apk indir  çevrimiçi satın alma gerektiren uygulamalarda ücretli seçenekleri herhangi bir ücret ödemeden satın almış olmak için kullanabileceğiniz bir apk dosya formatıdır.

  • Dosyanın içerisinde telefonunuza bulaşma riski olan bir virüs yüklenebilmektedir.
  • Dosyaların bozuk olması uygulamayı kullanamamanızın yanı sıra cihazınızın temel dosyalarının da çalışmasını engelleyebilmektedir.
  • Fide virüsleri bulaşabilmektedir.

Hileil Apk Zararlarından Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

  • Uygulama izinlerini dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Alakasız bir izin olması uygulamanın kötü niyetli olabileceği riskini taşıyabilmektedir.
  • Cihazınızda antivirüs programı olması virüslere karşı telefonunuzun güvenliğini korumaktadır.
  • Cinsel içeriklere ve bağımlılıklara ilişkin uygulamalarda virüs olma ihtimali daha yüksektir. Bu uygulamaları apk olarak indirmemeniz faydanıza olacaktır.
  • Bilinmeyen apk sitelerinde bulunan apk dosyalarının virüs barındırma ihtimali daha yüksektir. Popüler ve güvenilir siteleri tercih etmelisiniz.
  • Uygulamaların yorumları, indirme sıklığı, apk sitesinde müşteri puanlaması yapılması gibi imkanların platformda sunulmuş olması platformun şeffaflığını gösterir. Platform seçiminde bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Trend Oyunlar İçin Kategoriler

Her alanda kategori üretilmesi insanların tercih sebebini oldukça iyi yönde etkilemektedir. Araba yarışları, savaş, kız oyunları, şehir ve köy kurma gibi birçok alanda gelişen oyunlar insanların ilgi alanlarına göre türetilmektedir. Bazı uygulamalar bir anda sevilirken bazılarının tanınması biraz zaman almaktadır. Bu oran sayesinde insanlar karar verme açısındaki düşüncelerini gözden geçirirken en çok kullanım sayısına dikkat etmektedir. Aynı zamanda oynayan kişiler oylama da yaparak beğeni ya da şikâyetlerini belli etmektedirler. Oy oranı yüksek olan uygulamalar kesinlikle her zaman pişman olmayacağınız kalitededir. Android işletim sistemine ait cihazları kullanan kişiler şarj problemi çekmeleri durumunda telefonlarını rahat kullanamadıkları için sanal dünyadan uzak kalabilirler. Buna çözüm olarak taşınabilir pilli şarj cihazları ile diledikleri an bu dünyaya adım atabileceklerini hatırlatmak gerekir. Bu özellik sayesinde sizi oyuna çağıran kişilere hiçbir zaman olumsuz dönüş yapmamış olursunuz.

Kaynak. http://hileapk.net/

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri