Kapat

Monster Gaming Notebook’larla Rakiplerinize Canavar’ın Kim Olduğunu Gösterin

Anasayfa
yaşam Monster Gaming Notebook’larla Rakiplerinize Canavar’ın Kim Olduğunu Gösterin

Monster Gaming Notebook’larla Rakiplerinize Canavar’ın Kim Olduğunu Gösterin

Çevrim içi oyunlarda yeniyseniz bolca sabır, çokça antrenman ve iyi bir bilgisayara ihtiyacınız var. Çünkü rakipleriniz, oldukça güçlü ve girdikleri her karşılaşmadan yepyeni deneyimler kazanarak ayrılıyor, acemi oyuncularla karşılaştıklarında onlara kök söktürebiliyor. Eğer karşılaşmalarda yenilmeye tahammül edemiyorsanız ama yine de oynadığınız oyunlarda “iyi” olmak istiyorsanız, zayıf yönlerinizi görmeli, bu oyunları tanıdıklarınızla birlikte oynuyorsanız, arkadaşlarınızdan geri bildirimler almaya açık olmalısınız. Sonraki adımınız ise antrenman yapmak. Gerek ranked maçlarda gerekse bot’lara karşı mücadelenizde elinizden gelenin en iyisini yapmalı, kendinize özel taktikler ve stratejiler geliştirmelisiniz. Bir sonraki aşamada ise güçlü bir gaming notebook edinmelisiniz. Aksi hâlde antrenmanlarınız da stratejileriniz de buhar olup uçabilir.

Sahalarda Nam Salmış Oyuncuların Gaming Notebook Önerisi Önemli

Az önce anlattıklarımızı, gaming notebook modelleriyle ilişkilendirmiştik. Bu aşamada şöyle bir benzetme yapabiliriz; en iyi kurslara gidip ileri sürücülük eğitimleri alarak farklı hava ve yol koşullarında otomobil sürmeyi öğrendiniz. Ama uzun bir seyahate çıkacağınız zaman kullanabileceğiniz yegâne ulaşım aracı, bisiklet olarak belirlendi. Bisiklet kullanarak ne gitmek istediğiniz yere zamanında ulaşmanız mümkün olabilir, ne de ileri sürüş tekniklerini bisiklet ile uygulayarak daha etkili bir araç sürme imkânına kavuşabilirsiniz.

Oyunculuk cephesinde de benzer bir durum söz konusu. Bireysel oyunculuk kabiliyeti gelişmiş olmasına karşın sahip olduğu bilgisayardaki donanım bileşenleri, görece zayıf olan oyun tutkunları yerel karşılaşmalarda da, çevrim içi karşılaşmalarda da hünerlerini gösterebilme olanağı yakalayamazlar. Hayal ettikleri hamleleri uygularken tekleyen işlemci, görüntüde takılmalar yaratabilirken yeterince güçlü olmayan ekran kartı, düşük kare/saniye oranlarında görüntü hazırlayarak oyuncuların rakiplerini takip edebilmesini bile zorlaştırabilir. Bilgisayardaki RAM miktarı da düşükse veri aktarımı ve anlık depolama işi, sabit disklere düşebilir. Bu da bilgisayarın tıkanıp klavye ve fareden gelen girişlerin algılanmasını pekâlâ geciktirebilir. Bu ve benzeri felaket senaryolarını çeşitlendirmek mümkün. İşte, tam bu nedenle oyunlara uzun saatlerini veren oyuncuların gaming notebook önerilerini dikkate almakta fayda var. Öte yandan, oyuncuların dilinden anlayan markaların geliştirdikleri canavarlara bakmak da olası bilgisayar sorunlarını geride bırakmak için uygun bir yol olabilir.

Monster Gaming Notebook Modelleri Her Oyuncu İçin İdeal Çözüm

Hazırladığı gaming notebook çözümlerini Abra, Tulpar ve Semruk olmak üzere üç ayrı kategoride sunan Monster, kendi hâlinde oyuncular için de müsabık e-Sporcular için de birbirinden başarılı modellere hayat veriyor. Yüksek çözünürlüklü ve yüksek tazeleme hızına sahip ekranların yanı sıra RGB LED arka aydınlatmalı klavyelerle desteklenen gaming notebook’lar, profesyonel olarak oyunculuğa adım atmak isteyenlerin beklentilerini yalnızca çevre birimleriyle değil dâhili donanımlarıyla da karşılıyor.

İşlemci cephesinde Intel, ekran kartı tarafında ise NVIDIA ile iş birliğine giden Monster, hazırladığı gaming notebook modellerinde, kategori ve oyuncuların bütçeleri doğrultusunda farklı donanım bileşenleri kullanıyor. Intel’in 4, 6 ve 8 çekirdekli işlemcileriyle desteklenen bilgisayarlar, yeni nesil oyunların yoğun işlemci kullanımıyla meydana gelen işlemci ihtiyacına yanıt veriyor. Gerçek zamanlı ışın izleme teknolojilerini destekleyen ekran kartları ise özellikle Tulpar ve Semruk serisi oyuncu bilgisayarlarının tercih edilmesinde etkili oluyor. Yüksek kapasiteli RAM, ileri seviye okuma-yazma hızları sunan SSD’ler, iç donanımın daima serin çalışmasını sağlayan soğutma sistemleri, işitsel zenginlik yaratan dâhili hoparlörler ve yazılım desteği de tüm Monster bilgisayarlarda bulunuyor. Zengin bağlantı noktaları, web kamera, yüksek kapasiteli batarya gibi imkânlar ise her seviye oyuncu bilgisayarının standart özellikleri içerisinde yer alıyor. Monster gaming notebook fiyatları ise modellerin sunduğu teknik özelliklere göre farklılık gösteriyor.

Eğer oyun sahalarında yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip rakiplerinize Canavar’ın kim olduğunu göstermeyi hedefliyorsanız Monster’ın geliştirdiği çözümlerden kendinize uygun olanını hemen satın alabilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri