Kapat

Pasha Fencer Elmas Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

Anasayfa
yaşam Pasha Fencer Elmas Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

Pasha Fencer Elmas Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

Pasha Fencer, 4399EN adlı oyun yapım şirketinin geliştirdiği ilk dikey MMORPG olarak oyun severlerle buluştu. Bu özelliği sayesinde hem oyuncuların dikkatini çekti hem de oyunculara özel ve dikey şekilde oynayabilecekleri bir mobil MMORPG ortamı sundu. Onca mobil MMORPG oyunun yanında üst sıralara kendini yazdıran Pasha Fencer büyük bir kitleye hitap ediyor.

İki Farklı Sınıf

Oyunda Gladyatör ve Büyücü sınıfı olarak 2 kahraman sınıfı bulunuyor. Gladyatör sınıfı; daha çok yeni başlayanlar için ya da daha önce MMORPG oyunlarda çok oynamayan oyuncular için daha kolay bir oyun deneyimi sunabilir. Büyücü sınıfı; gladyatör sınıfına göre daha çok PvP ağırlıklı bir karakter olabilir. Tabi oyuncunun da oynayış biçimine göre bunlar değişkenlik gösterebilir.

Çevrimdışı Gelişim ve Kazanç

Akıllı yapay zeka sistemi ile sizler oyunda olmasanız da çevrimdışı olarak sizlere büyük kazanç sağlayacak ve karakteriniz siz oyunda değilken bile gelişmeye devam edecektir. Oyunda bulunan AFK modu oyun severler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yüksek Görsel Deneyimi

Yüksek grafik, gerçek 3D ve gerçekçi ayrıntılar ile mükemmel bir görsellik sağlamakta.

Büyük Rekabetli Savaşlar

Oyuncular sadece bulundukları sunuculara bağlı kalmayıp başka sunucularda oynayan oyuncularla da savaşabilmektedir. Savaşlarda kendini ön planda tutabilmen için rakiplerinden güçlü olman gerekiyor. Pasha Fencer Elmas ile oyunda gelişimini daha hızlı ve kolay yapabilirsin.

Birlikten Güç Doğar

İttifaklar kurarak karşı ittifaklar ile savaşma imkanı da Pasha Fencer ile oyun severlere bir mobil MMORPG oyun olarak sunuluyor.

Pasha Fencer Elmas Satın Alma İşlemleri

Pasha Fencer’ın değerli para birimi olarak Elmas’tır. Elmaslar karakterinizi güçlendirmek, silahlarınızı, zırhlarınızı ve diğer sahip olduğunuz ekipmanlarınızı yükseltmenizde büyük rol oynamakta ve hızlı bir şekilde karakterinizin seviyesini ve gücünü geliştirmenizde etkisi büyük olmaktadır. Pasha Fencer Elmas satın alma işlemlerini en uygun fiyatlarla https://www.playsultan.com buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Pasha Fencer Elmas Fiyatlandırması

En uygun Pasha Fencer Elmas fiyatları https://www.playsultan.com/pasha-fencer-elmas adresinde aşağıda listelendiği gibi;

Pasha Fencer 60 Elmas – 16,84 TL

Pasha Fencer 300 Elmas – 84,21 TL

Pasha Fencer 680 Elmas – 168,42 TL

Pasha Fencer 1640 Elmas – 421,05 TL

Pasha Fencer 3300 Elmas – 742,10 TL

Pasha Fencer 6600 Elmas – 1.684,20 TL

Pasha Fencer 13600 Elmas – 3.368,40 TL

Pasha Fencer 35000 Elmas – 8.421.00 TL

Uluslararası Dil Desteği

Türkçe, İngilizce, Almanca ve Arapça olarak 4 farklı dil desteği bulunuyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri