Kapat

PDF dönüştürücü

Anasayfa
yaşam PDF dönüştürücü

PDF dönüştürücüler, kişisel bir e-dosyalama sistemi oluşturmak için basit bir çözünürlük işlevi görür. PDF dosyalarını ve içlerinde bulunan bilgileri verimli ve koruyucu bir şekilde işlemenize izin verirler. Bir PDF dönüştürücü kullanarak kağıt kullanımını azaltabilir ve düzenlenmiş tüm çalışmalarınızı dijital dosyalarda tutabilirsiniz.

Bununla birlikte, gerekli değişiklikleri yapmak için, en az güçlükle dönüştürücüleri kullanarak pdf’den kelimeye dönüştürmeniz gerekir.

 • Farklı pdf dönüştürme türleri

Pdf dosyanızı dönüştürebileceğiniz birçok birden çok biçim vardır. Bazıları aşağıda açıklanmıştır:

Pdf to Microsoft word

Önemli pdf dönüştürme türlerinden biridir. Microsoft Word düzenlenebilir bir formattır, bu nedenle pdf belgelerinizden eklemeler yapmanız veya bir şeyi kaldırmanız gerektiğinde, pdf’yi çevrimiçi araçlarla manuel olarak kelimeye dönüştürün.

Pdf’denmükemmelleştirmek için

excel’e DönüştürücüleriPdf, istatistikler ve ayrı rakamlar içeren büyük veri kümeleriyle uğraşırken yaygındır.

PowerPoint’e Pdf

Geniş bir izleyici kitlesinin önünde bir şey sunmaya ihtiyaç duyduğunuzda, power point slaytlarına ihtiyacınız vardır. Bir yığın veriyi kopyalayıp PowerPoint’e yapıştırmak zor ve zaman alıcı bir görev olabilir. Ayrıca belgenizin biçimlendirmesini de yok eder. Bu nedenle, pdf’leri saniyeler içinde doğrudan PPT’ye dönüştürmek için bir pdf dönüştürücü kullanın.

Pdf’den PNG’ye

Görüntüleri Microsoft Word veya PowerPoints’te içe veya dışa aktarmanız gerektiğinde pdf dosyalarını PNG formatına dönüştürün. Bu biçim, genellikle belgelerinizdeki görüntüleri işlemek için kullanılır. Bu format özellikle tüm tarayıcı uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırır. Ayrıca, bir PNG dosyasını açmak için herhangi bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur. Bir PDF’yi açmak için harici bir uygulama gerekir, ancak bir PNG görüntüsünü açmak için böyle bir uygulamaya gerek yoktur.

Pdf’den TIFF’e

Yayıncılık ve basım endüstrilerinde faaliyet gösterdiğimiz her zaman pdf’yi Etiketli Resim Dosyası Formatına dönüştürüyoruz. Bu format, görüntülerin kalitesini etkilemeden biraz düzenleme gerektiren bit eşlem görüntülerini işlemek için en iyi seçenektir.

için Pdf’den DWG’ye

İki ve üç boyutlu meta verilerin depolanmasıDWG dosya biçimi gereklidir. Şunları destekler:

 • Tüm DraftSight
 • AutoCAD
 • BricsCAD
 • IntelliCAD ve varyantları
 • Caddyçevirmenin

Çevrimiçi uygulamalar ve pdf dönüştürücüler aracılığıyla bir PDF belgesini DWG formatınabirçok yolu vardır.

Pdf’den EPUB’a

EPUB veya Elektronik Yayına bir e-kitap dosya formatıdır. Çoğu E-okuyucu, akıllı cihazlarında kitap okumak için bu formata ihtiyaç duyar. İlgili yazılımı veya dosya uzantısını yükleyerek pdf’i EPUB’a dönüştürmek için.

Pdf’den HTML’ye

Bir PDF’nin içeriğini uyumluluk sorunları olmadan görüntülemek için belgelerinizi HTML’ye dönüştürün. HTML, ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir. HTML’ye PDF dönüştürme, özellikle tasarım ve geliştirme becerileriniz olmadığında size yardımcı olur.

Pdf’den PPS’ye

XPS veya XML, Taşınabilir Belge Biçimi’nin başka bir alternatifidir. Başlangıçta Microsoft geliştirdi. Bu biçimlendirme sistemini yazılı sözleşmeleri, yıllık raporları, vergi beyannamelerini, profesyonel özgeçmişleri ve daha birçok yasal belgeyi paylaşmak için kullanıyoruz.

En ünlü PDF dönüştürücü araçlarıaraçlar

Dosya dönüştürme sürecini hızlandırmak için bazı çevrimiçivardırdönüştürücüye

 • Searchenginereports.netpdf’den doc’apdf’den sözcükPDF’yi Docx’e

Bu çevrimiçidönüştürücü, rakipleri arasında öne çıkan aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 1. Budönüştürmenize olanak tanır düzenleme seçenekleriyle birlikte.
 2. Search Engine Reports, dönüştürme sırasında kaliteden ödün vermez ve hızlı ve hızlı hizmetler sunar.
 3. Bu yardımcı programla, pdf’yi ücretsiz olarak kelimeye dönüştürebilirsiniz.
 4. PDF’yi istediğiniz kadar Word’e dönüştürün. Tüm dünyada her zaman mevcuttur.
 • Nitro PDF’den Word’e

Bu araç, pdf dosyanızı kelime biçimine dönüştürür ve ilgili alıcıya otomatik olarak e-posta ile gönderir. Farklı projeler üzerinde işbirliği yaparken bu aracın özelliklerinden yararlanmanızda fayda var. Bu hizmete çevrimiçi olarak kolayca erişilebilir ve 14 günlük ücretsiz deneme süresi sunar.

 • FormSwift PDF Düzenleyicipdf’yi

Bu araç, PDF belgenizi çok kullanıcı dostu bir arayüzle açmanıza ve ardındanbirkaç dakika içinde bir kelime dosyasına dönüştürmenize olanak tanır. Dönüştürülen dosyalarınızı e-posta ile göndermek için ücretsiz bir deneme hesabı ve tesis sunuyor. Sadece pdf’i kelimeye değil, diğer formatlara da dönüştürür ve ardından tekrar bir kelime dosyasına dönüştürür.

 • Smallpdf

Bu araç hızlı, basit ve ücretsizdir. Dosyanızı yüklemeniz ve aracın seçtiğiniz herhangi bir formata dönüştürmesine izin vermeniz gerekir. Kendini imha etme konusunda size aşırı bir güvenlik özelliği sunar. Yüklenen tüm verileriniz bir saat sonra otomatik olarak imha edilecektir.

Neden manuel dönüştürme yerine çevrimiçi dönüştürücüyü kullanmalısınız:

El ile dönüştürme çok fazla zaman ve çaba harcar. Hızlı, doğru ve kesin sonuçlar için, aynı anda çeşitli formatlarda bir belgeye sahip olmak için verimli bir pdf dönüştürücüye ihtiyacınız vardır. Ayrıca, manuel dönüştürme belgelerinizin orijinal ayarlarını bozabilir, ancak bir pdf dönüştürücü her metni ve biçim ayarını otomatik olarak koruyacaktır.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri