Kapat

Red Dead Redemption 2 pc sürümü hakkında bilmeniz gerekenler

Anasayfa
Haberler Red Dead Redemption 2 pc sürümü hakkında bilmeniz gerekenler

RED DEAD REDEMPTION 2 PC SÜRÜMÜ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Rockstar Games tarafından üretilen ve dünyanın en başarılı oyunlarından biri kabul edilen Red Dead Redemption, PC versiyonu ile de oyun sevenleri heyecanlandıracağa benziyor. Oyun, başından itibaren PlayStation ve Xbox gibi konsollarda oynanabiliyorken artık PC sürümü sayesinde bilgisayarlarda da oynanabilecek. Aralık 2019 tarihinde PC versiyonu ile hizmet verecek olan Red Dead Redemption II hakkında bilmek isteyeceklerinizin hepsi bu yazıda.


RED DEAD REDEMPTION II İÇİN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?


Red Dead Redemption II için oldukça güçlü bir PC sistemine ihtiyaç duyulduğunu söylemekte fayda olacaktır. Oldukça büyük depolama alanı kaplayan oyun için yüksek bir depolama özelliğine sahip bilgisayara ihtiyaç duyulacak. Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri ise şöyle;
⦁ Windows 7 – 64 Bit
⦁ 2 GB VRAM
⦁ 8 GB RAM
⦁ 150 GB depolama alanı
⦁ Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / AMD FX- 6300
⦁ AMD Radeon R9 280 / NVIDIA GeForce GTX 770
Tüm bu sistem özellikleri oyun için gerekli olan minimum özelliklerdir. Daha verimli bir oyun zevki istiyorsanız sistem gereksinimlerini minimumda tutmamanız gerekiyor.


OYUNUN ÇIKIŞ TARİHİ VE FİYATI


Red Dead Redeption II, 9 Ekim tarihinde ilk kez ön siparişe açılmıştı. Oyunun Steam üzerinden oynanabilmesi için de Aralık ayını beklemeniz gerekecek. PC sürümü ülkemizde special edition olarak 299 TL gibi bir fiyatlandırma ile satışa çıkartılacak. Oyunun ultimate edition versiyonu ise 379 TL gibi bir fiyata sahip olacak.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri