Kapat

Resident Evil 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Anasayfa
Haberler Resident Evil 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Resident Evil 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Serinin en çok satan oyunu Resident Evil 3 yakın zamanda tekrar tasarlanarak oyuncularla bulaşacak. Kuşkusuz seriyi baştan sonra oynayan kişiler unutamadığı oyunlardan bir tanesi tekrar tasarlanarak piyasaya sürülecek olması oyun severler tarafından heyecanla karşılandı. Oyunun konusu karakterimiz Jill Valentine’in Raccoon City ‘den kaçışını konu alıyor. Aksiyonun bir dakika dahi durmayacağı bu oyun yapımında RE Engine oyun motoru kullanılacak. Hikaye odaklı çıkışını yapacak oyun aynı zamanda çevrim içi ‘de oynanabilecek. 

Resident Evil 3 Çıkış Tarihi ve Diğer Önemli Bilgiler 

Oyun severlerin hiç unutamadığı yapımlardan biri olan Resident Evil 3, 3 Nisan 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Sevilen oyun aynı anda PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar platformlarına çıkacak. Kuşkusuz aynı anda bütün platformlara çıkması ve online olarak oynanabilir olması oyuncular tarafından sevinçle karşılandı. 

Wasteland 3

Resident Evil 3, PlayStation 4 platformuna 259 TL fiyat etiketiyle çıkışını yapacak. PlayStation 4 platformunda ön sipariş veren kullanıcılar aynı zamanda tema ve klasik kostüme sahip olabilecek. Xbox platformunda oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar 257 TL fiyat ödemesi gerekecek. Yine Xbox platformunda ön sipariş veren kullanıcılar klasik kostüm paketi ve temaya sahip olabilecek.

STEAM Platformunda oyunu satın alacak oyuncular 259 TL ödeme yapacak. Tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi klasik kostüm paketi ve tema kullanıcılara hediye edilecek. Oyun dilleri kısmında ne yazık ki Türkçe seçenek bulunmuyor. Oyun ülkemizde PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar sürümlerinde İngilizce olarak çıkış yapacak. Uzun süredir hayranları tarafından beklenen oyunun ne kadar satacağı ise merak konusu. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri