Kapat

Sporx

Sporx

Spor severlerin ilgisini çeken oldukça beğenilen internet sitesi sporx.com sayesinde canlı skorları takip edebilir ve çeşitli maçlara dair bilgilere sahip olabilirsiniz.

Site kurulduğu zaman diliminden itibaren futbolseverlerin ve canlı maç takip eden kişilerin ilgisini çekmektedir. Site üzerinden yalnızca spor kanallarına dair bilgileri değil bunun yanı sıra futbol dünyasından basketbola, e Spor dünyasına dair çeşitli haberlerin bilgilerini okuyabilirsiniz. Güncel olarak sunulmuş olan futbolculara dair hayatlarının buna dair bilgileri yine bu site üzerinden inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Sporx Sitesi İçinde Neler Bulabilirsiniz?

Site kurulumu itibari ile üyelik yapabileceğiniz ve üye girişi oluşturarak site içerisindeki haberleri yorum yapabileceğiniz bir platform sunmaktadır. Sağ kısmında spor gündemine dair son haberleri dakika dakika, belirli saatler verilerek sunulmaktadır. Yine bu kısmın hemen aşağısında yapılan Lig maçlarına dair takımlar ve takımların puan durumları sırası ile verilmektedir.

Futbol dünyasında gerçekleşen yeni transferleri daha yeni bilgileri de detaylı olarak okuyabileceğiniz bir kategori alanı bulundurmaktadır. Sitede son videolar adı verilen alan üzerinden maçlara dair nefes kesen anlar ve takım yöneticilerine dair çeşitli konuşmaların kesintilerini, maç anlarını bulabileceğiniz kısa video yayınlarını da takip edebilirsiniz.

Sporx Platformu Takip

Sporx kanalını Twitter’dan, ınstagram’dan ya da Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: Özellikle Twitter üzerinden anlık yorumlamalar ve paylaşımlar yapılmaktadır. İsterseniz uygulamaya internet sitesi dışında Google play üzerinden android cihaza sahip olanlar uygulama olarak indirebilir. İsterseniz de İOS cihaza sahip olanlar app store üzerinden uygulama olarak Sporx platformunu telefonunuza indirerek anlık canlı bildirimleri telefonunuza alabilirsiniz. Bu sayede gündelik hayatta, iş yerinde ya da hareket halinde olduğunuz her alanda spor gündemine dair gelişmeleri kaçırmadan anlık bildirimler ile takip edebilirsiniz. https://www.yeniakit.com.tr/spor/

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri