Kapat

Yurtdışını taşınmak için ne yapılır ?

Anasayfa
Haberler Yurtdışını taşınmak için ne yapılır ?

Yurtdışını taşınmak için ne yapılır ?

Deniz ,hava ve karadahil olmak üzere her türlü mal ve malzemeyi kısa sürede taşınmasıdır. Uluslararası araç taşıma  Türkiye’nin ve dünyanın her yerine ve dünyanın her hangi bir yerinden Türkiye’ye garantili ve sigortalı olarak ulaştırır. Lojistik firmalarının gerçekleştirdiği faaliyetler genellikle taşımacılık hizmetleridir. Faaliyetlerini sunarken veya pazarlarken kullandıkları kelimeler ve üretilen işin ifadesi, bu nedenle faaliyetlerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Konuyu biraz daha genişletirsek şunları söyleyebiliriz. Uluslararası nakliye şirketi sadece ev eşyası göndermiyor. Ev eşyası olmayan her şeyi gönderebilirsiniz, ancak gönderilmesini istersiniz ve gümrükten geçerse veya uluslararası taşıyıcılarla hava yoluyla gönderilmesi gerekiyorsa aramalarda sorun olmaz. Burada önemli olan, gönderdiğiniz mal ve ürünlerin kalitesinden çok miktarıdır. Başka bir deyişle, önemli olan gönderdiğiniz ürünler değil, gönderdiğiniz miktardır. Lojistik firmalarının bunu son derece büyük hacimli araçlarla yaptıkları ve bir nakliye firması olmadıkları açıklığa kavuşturulmalıdır.

İtalya ev taşıma için yapmanız gereken ilk şey fiyat analizidir. Şeffaf fiyatlandırma Marsel Uluslararası evden eve nakliyat uzman ekibi ile sevkiyat taleplerini değerlendirir ve size anında fiyat verir. Bu sayede parsiyel ve toplam taşımalarda tutarlı ve sabit fiyatlarla yüksek hizmet kalitesi ile entegre bir lojistik deneyimi sağlar.

Ev eşyası olmayan her şeyi gönderebilirsiniz, ancak göndermek istediğiniz ve gümrükten geçerse veya hava yoluyla gönderilmesi gerekiyorsa aramalarda sorun yaratmazsınız, uluslararası şirketler kapıdan kapıya teslim eder. Burada önemli olan, gönderdiğiniz mal ve ürünlerin kalitesinden çok miktarıdır. Başka bir deyişle, önemli olan gönderdiğiniz ürünler değil, gönderdiğiniz miktardır. Lojistik firmalarının bunu son derece büyük hacimli araçlarla yaptıkları ve bir nakliye firması olmadıkları açıklığa kavuşturulmalıdır.

Uluslararası taşımacılıkta paketleme – gümrükleme – nakliye, varış noktasında gümrükleme, eve teslim ve eve paketleme, mobilya yerleştirme, sökülebilir mobilyaların yeniden montajının tüm aşamaları özenle yapılır. Yurt dışından Türkiye’ye gelen kişilere de benzer hizmetler verilmektedir. Müşteri talep ederse, mallar kısa ve uzun süreli olarak yurtiçinde ve yurtdışında depolanabilir. Uluslararası taşımacılıkta eşya giriş çıkışlarının gümrük işlemleri için gerekli evrakların firmamızdan temin edilmesini isteyebilirsiniz. Evinizin ve şahsi eşyalarınızın her türlü nakliye sigortası (tüm riskler dahil) firmamız tarafından yapılmaktadır.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri