Kapat

Doom Eternal Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Anasayfa
Haberler Doom Eternal Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Doom Eternal Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Geçtiğimiz dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren fakat son dönemde oldukça sesiz kalan oyunların başında gelen Doom yeni oyunu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Doom Eternal ile oyuncular iblisler, şeytanlar ile mücadele etmeye çalışacak. Oyun diğer serilere göre biraz daha aksiyonun bol olduğu bir ortam olarak karşımıza çıkacak.  Hayranları tarafından uzun süredir beklenen oyun karşımıza 20 Mart 2020 tarihinde çıkmaya hazırlanıyor. Ön siparişe açılan oyunun fiyatı biraz pahalı gelebilir. Fakat son çıkan oyunlar baz alındığında benzer düzeyde olduğu görülen oyunun 2 farklı seçenek ile satışa sunulduğunu da belirtmek gerekir. 

Doom Eternal Fiyatı

20 Mart 2020 tarihinde hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan oyunun 2 farklı sürümü olduğunu belirtmek gerekir. 2 Farklı konsolda birbiri ile benzer fiyatta çıkış yapması beklenen Doom Eternal bilgisayar sürümünün biraz daha ucuz olduğu görülüyor. Aşağıda PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar sürümleri için fiyat içeriği görülüyor.

PlayStation 4  

  • Doom Eternal Standart Sürüm 469 TL
  • Doom Eternal Deluxe Edition   569 TL

Xbox 

  • Doom Eternal Standart Sürüm 470 TL
  • Doom Eternal Deluxe Edition   570 TL

Steam

  • Doom Eternal Standart Sürüm 349 TL
  • Doom Eternal Deluxe Edition   449 TL

Olarak açıklandığı görülüyor. Her iki platformda da içeriklerin aynı olduğu görülüyor. Standart sürüm ve Deluxe sürüm arasındaki fark birkaç içerikten olduğu biliniyor. Deluxe sürümde içerisinde olan standart sürümde olmayan özellikler ise söyle birinci yıl paketi, classic weapon ses paketi, yeni slayer görüntüsü ve iki hikaye eklentisi. Doom Eternal Deluxe sürümü alan kullanıcılar bu eklentilere sahip olabilecek.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri