Kapat

Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse incelemesi ve fiyatı

Anasayfa
Teknoloji Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse incelemesi ve fiyatı
92.5% Ortalama Puan

İnceleme

Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse bizden aldığı inceleme puanları

Kalite
%90
Performans
%90
Tasarım
%95
Şarj
%95

LOGITECH G903 LIGHTSPEED GAMING MOUSE İNCELEMESİ ve FİYATI

Oyuncular için vazgeçilmez ekipmanların başında gelen Mouse’lar günümüzde üstün performansları ile dikkatleri çekiyor. Teknolojinin ve oyun sektörünün ilerlemesi ile birlikte e-spor organizasyonları gün geçtikçe artmaktadır. Hal böyle olunca oyun tutkunları bir şekilde e-sporcu olmak için çok çaba sarf etmektedir. E-sporcu olmak için mutlaka yüksek performans veren ekipmanlar kullanmak son derece önemlidir. Bir oyun tutkunu için en vazgeçilmez ekipmanların başında da Mouse’lar gelmektedir. Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse ile yüksek performanslar elde etmek mümkün olabilmektedir. Piyasada iki farklı modeli bulunan cihaz oyun oynamayı severler tarafından tam not aldığını da belirtmeden geçmek olmaz. 

LOGITECH G903 LIGHTSPEED GAMING MOUSE ÖZELLİKLERİ 

Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse ile yüksek seviyede performanslar elde etmek mümkün. Profesyonel oyuncular tarafından tam not alan cihaz gecikme süresi ile dikkat çekiyor. Oyunlarda gecikme süresinin son derece önemli olduğu bu dönemde gecikme süresinin az olması oyuncular tarafından en büyük beklentidir. Cihaz 1 milisaniyeden daha az süre tepki vermekte ve böylelikle oyunlardaki gecikme sürenizi azaltmakta. 

Yüksek performansın yanı sıra oyuncular ekipmanlarının hızlı olmasını ister. Mouse’lar yaşanan herhangi bir yavaşlık oyunu kaybetmenize neden olabilir. Bu sebep ile birlikte cihazımız üstün hız olanağı sunuyor. G903 diğer oyuncu Mouse’larından oldukça daha hafif tasarıma sahip. Bu hafif tasarımı sayesinde hızlı ve keskin dönüşler yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kablosuz olan ekipmanlarda şarj sorunu oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Fakat Logitech G903 Lightspeed Gaming Mouse ile bu sorun ortadan kalkmışa benziyor. Oyuncular için özel olarak kullanılan teknoloji sayesinde tam 32 saate kadar kesintisiz oyun oynama imkanı sunan cihaz bu konuda oldukça dikkat çekici olduğunu gösteriyor. Şarj konusunda dikkatleri üzerine çeken cihazın bir başka özelliği ile diğer oyuncu Mouse’larından kendini bir adım daha öne çıkarıyor. İçerisinde bulunan bir yazılım sayesinde şarj süresi hakkında detaylı bilgiler edinmeniz mümkün olabilmektedir.

Cihazın bir diğer dikkat çeken özellikleri ise özel programlayabileceğiniz tuşları. Mouse ekipmanları oldukça nadir görülen bu durum söz konusu. Cihaz üzerinde bulunan 11 farklı tuşa özel atamalar yaparak kısa tuş atamanız mümkün oluyor. Ayrıca 16 milyondan fazla renk seçeneği ile dikkat çeken ayarlanabilir RGB aydınlatma özelliği sunuyor. Göze hoş gelen renkler elde etmeniz mümkün olabilecek. 

DPI Ayarlaması yapacağınız cihaz size keskin dönüşler yapma imkanı sunuyor. Bu ayar sayesinde oyunlardaki refleksiniz oldukça artacaktır. Ürün 2 farklı seçeneği ile dikkat çekiyor. Kablolu ve kablosuz olan ürünün ülkemizdeki fiyat 1200 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Profesyonel oyuncular tarafından tam not alan cihaz üstün performansı ile oyunlarda iyi performans sergilemeniz mümkün olacaktır. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri