Kapat

Esnekliği Sayesinde Kurulum Kolaylığı Sağlayan Cata Şerit Led Çeşitleri

Anasayfa
yaşam Esnekliği Sayesinde Kurulum Kolaylığı Sağlayan Cata Şerit Led Çeşitleri

Esnekliği Sayesinde Kurulum Kolaylığı Sağlayan Cata Şerit Led Çeşitleri

Led ampullerinin en küçük boyutlarının kullanılması ve bükülebilen aynı zamanda esnek şeritlere dizilmeleriyle elde edilen şerit led, iç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sunan ürünler arasında yer almaktadır. Bir yere monte etmeye gerek kalmadan çoğu özel yapışkanlı olarak üretilen şerit led çeşitleri rengine, boyutuna ve kullanıldığı alana göre farklılık gösterebilmektedir.

Cata Şerit Led

Her türlü yüzeye rahatlıkla uygulanabilen ve pratik bir şekilde kullanıldığı için zamandan tasarruf edilmesini sağlayan Cata şerit led, istenilen her mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fazla yüksek olan yerlerde bulunan aydınlatma sorunlarına çözüm olan ve esnekliği sayesinde bükülebilerek bile kullanılan şerit led, kullanıldığı mekanın parlaklığını da arttırmaktadır. Aydınlatma, dekorasyon, tasarım ve daha farklı birçok alanda kullanılan cata şerit led ile istediğiniz parlaklıkta bir ortam oluşturmak mümkündür.

Cata Şerit Led Çeşitleri

Cata şerit led çeşitleri, parlaklık,  güç ve dış mekan ve iç mekan kullanımına göre farklılık göstermektedir. Genellikle tek çip veya üç çipli olarak satılan ürünün tek çipli olan modelinin 1 metresinde 60 tane çip mevcuttur. En çok tercih edilen model olarak bilinen bu led, cam ve ahşap yüzeylerin çoğuna uygulanabilmektedir. 4,8 watt güç özelliğine sahip olan bu çeşit, 0.4 amper akım gücüne sahiptir. Amber, kırmızı, mavi, gün ışığı, yeşil ve daha farklı birçok rengi mevcuttur. Bir metresinde 30 led bulundurma özelliği taşıyan 0,7 Amper akım ile çalışan ve 8.4 watt güç tüketme özelliğine sahip olan3 çipli şerit led ile tek çipli şerit led arasındaki en önemli fark, üç çipli olanın 3 kat daha fazla parlaklık vermesidir.

Cata Şerit Led Fiyatları

Çip sayısına, metresine ve kalınlığına göre farklılık gösteren Cata şerit led fiyatları, şerit led arayışında olanların araştırdığı konulardan biridir. Her alanda ihtiyaç duyulan bu ürünleri uygun fiyatlı olarak bulmak mümkündür. Metresini kullanacağınız alanı ölçtükten sonra belirleyebilir ve aldığınız metreye göre ücret ödeyebilirsiniz. Tamamen seçiminize bağlı olarak tercih edebileceğiniz led çeşitlerinin her rengini bulabilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri