Kapat

Final Fantasy 16 “harika bir şekilde bir araya geliyor”

Anasayfa
Haberler Final Fantasy 16 “harika bir şekilde bir araya geliyor”

Geçen hafta Final Fantasy 16’nın geliştirmenin “son aşamalarında” olduğu yorumlarının ardından, yapımcı Naoki Yoshida, diğer şeylerin yanı sıra, uzun zamandır beklenen JRPG için yeni bir fragmanın yakında yayınlanmasının beklendiğini doğrulayarak daha fazla ilerleme güncellemesi sundu.

Yoshida daha önce, yeni bir Final Fantasy tişört serisini tanıtmak için yer aldığı Uniqlo’nun UT dergisine Final Fantasy 16’nın “geliştirmenin son aşamalarında” olduğunu ve ekibin “kapsamlı” bir deneyim sunmayı umduğunu söylemişti. hikaye ve oyun dolu”. Nier Reincarnation ve Final Fantasy 14 crossover canlı akışı sırasında yapılan yeni yorumlarda , Twitch yayıncısı Audrey (teşekkürler Polygon ) tarafından çevrildiği üzere , Yoshida görüşmeci ve Nier yapımcı Yosuke Saito’ya Square Enix’in Amerikan PR ekibinin Uniqlo’nun ardından ona “kızdığını” söyledi. yorumlar Yoshida yılmadan, Final Fantasy 16’nın ilerlemesi hakkında biraz daha konuşmaya istekliydi ve oyunun “harika bir şekilde bir araya geldiğini” ancak geliştirme ekibinin deneyimi cilalamak için daha fazla zaman harcamasını istediğini söyledi.

Bu yılın başında Yoshida, hayranlara koronavirüs pandemisinin bir sonucu olarak ağır bir şekilde ertelenen Final Fantasy 16’nın bir sonraki gösteriminin bu baharda olacağını söyledi ve şimdi takımın yeni bir oyun üzerinde çalışırken bunu açıkladı. Tanıtımın bir parçası olarak fragman, bir dizi belirsiz faktör nedeniyle nihayetinde ertelendi. Yine de iyi haber şu ki, karavandaki çalışmaların tamamlandığı ve “yakında” piyasaya sürülmesi gerektiği söyleniyor. Final Fantasy 16’nın geliştirmesi görünüşte son aşamalarındayken, yapbozun hala eksik olan önemli bir parçası, PS5’e çıkış tarihidir. Bu, Square Enix’in görünüşe göre bir sonraki büyük açıklamasının bir parçası olacak mı? Umarım daha fazlasını öğrenene kadar uzun sürmez.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri