Kapat

ÇKP hala EVE Online nişancı hayallerinden vazgeçmiyor

Anasayfa
Haberler ÇKP hala EVE Online nişancı hayallerinden vazgeçmiyor

EVE Online’ı bir FPS’ye dönüştürme girişimini zaten iptal etmiş olmasına rağmen, geliştirici ÇKP’nin projeye yönelik coşkusu görünüşte güçlü olmaya devam ediyor: Project Nova’nın resmi olarak onay almasından iki yıl sonra, yeni bir FPS üzerindeki çalışmaların Londra Stüdyosunda devam ettiği doğrulandı.

EVE Online FPS Project Nova, ilk olarak 2016 yılında, ÇKP’nin uzun süredir kullanılmayan ücretsiz PS3 shooter oyunu Dust 514’ün manevi halefi olarak tanıtıldı. Neredeyse iki yıl, projede tek bir gözetleme olmadan geçti, ancak daha sonra Ekim 2018 nihayet getirdi. daha kapsamlı bir açıklama . Beklenmedik bir şekilde, ancak sadece bir ay sonra ÇKP , Project Nova ile “çizim tahtasına geri dönme” niyetini açıkladı ve bundan 18 ay sonra oyun resmen artık yoktu . Bu rollercoaster yolculuğuna rağmen, ÇKP bir EVE Online FPS yayınlamaya kararlı olduğunu ve genişletilmiş kapsamı olan yeni bir bilimkurgu atıcısı üzerindeki çalışmanın Londra stüdyosunda devam edeceğini söyledi. Ancak bu, iki yıldan fazla bir süre önceydi ve birçok kişinin projenin aynı zamanda bir rotasını da yürüttüğünü varsaymasına neden oldu.

Ancak görünüşe göre değil. Bugünkü EVE Online Fanfest Açılış Töreni sırasında, ÇKP ( PC Gamer’a teşekkürler ) – taktiksel, zorlu bir bilimkurgu nişancı olarak tanımlanan – projenin Londra stüdyosunda canlı ve iyi durumda olduğunu ve zamanı geldiğinde resmi olarak açıklanacağını duyurdu.

“EVE Evreninde geçen zor bir bilimkurgu FPS oyununun çok popüler bir konsept olduğunun ve ÇKP’nin atmosferik görsellere sahip yenilikçi bir çok oyunculu nişancı sunmaya kararlı olduğunun farkındayız.” Size bu konsepti nasıl geliştirdiğimizi anlatacağım ve oyunu ortaya çıkarma zamanı geldiğinde bunu yapmayı dört gözle bekliyoruz.” ÇKP’nin anlaşılması zor FPS’si hakkında daha fazlasını paylaşmaya hazır olana kadar ne kadar süreceği belli değil, ancak bu arada geliştirici, çalışmalarda başka birkaç EVE Online projesini de ortaya çıkardı. Biri, ÇKP’nin Şanghay stüdyosu tarafından geliştirilen, EVE Online evreninde geçen yeni bir 4X mobil strateji oyunu ve diğeri – belki de EVE Online balonunun dışındakiler için şaşırtıcı bir şekilde – oyunculara resmi bir EVE Online ve Microsoft Excel işbirliği sağlayan resmi bir EVE Online ve Microsoft Excel işbirliğidir. EVE Online’ın baş döndürücü veri zenginliğini incelemenin ve kullanmanın yolu. Şu anda prototip aşamasında olduğu söylenen bir Excel JavaSript API’si biçiminde gelecek. Duyuruya eşlik eden bir basın bülteninde ÇKP, “Excel özellik uyumluluğu, oyuncuların kar marjlarından savaş stratejisine kadar her şeye erişmesine ve hesaplamasına yardımcı olacak, günlük EVE operasyonlarının yürütülmesini kolaylaştıracak” dedi. “Microsoft entegrasyonu, ÇKP’nin MMO’yu hem sıradan hem de deneyimli oyuncular için daha erişilebilir hale getirme hedefine yönelik bir başka adımdır.”

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri