Kapat

 Google Drive ile Verilerinizi Güvenli Bir Şekilde Yedekleyebilirsiniz !

Anasayfa
Haberler  Google Drive ile Verilerinizi Güvenli Bir Şekilde Yedekleyebilirsiniz !

 Google Drive ile Verilerinizi Güvenli Bir Şekilde Yedekleyebilirsiniz !

google drive indir

2012 yılında Google tarafından hizmete sunulan Google Drive ile Windows, Android, MacOs işletim sistemli cihazlarınızdaki verilerinizi mekan ve zaman fark etmeksizin güvenli bulut sunuculara yedekleyebilirsiniz.

Bulut tabanlı çalışan  Google Drive verilerinizi şifreleyerek, güvenli bir şekilde saklamaktadır. Dosya, fotoğraf, video, film, belge, resim gibi çok sayıda dosya formatını barındırabilen yazılımdaki içerikleriniz üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Ekip çalışması yapan grupların işlerini kolaylaştıracak özelliklere sahip Google Drive ile verilerinizi ekibiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Masaüstünden hızlı bir şekilde depolanan verilerinize ulaşabileceğiniz Google Drive ile disk alanlarınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda bir optimizasyon yazılımı olan  Google Drive’da E-tablolar, sunumlar ve dökümanlarda sorunsuz bir şekilde entegre olarak çalışabilmektedir. Google Drive’n uyumlu çalıştığı eklentiler sayesinde Office, CAD, PDF gibi dosyalarıda sorunsuz bir şekilde depolayabilir, üzerinde düzenlemeler yapabilir ve çalışma gruplarınız ile paylaşabilirsiniz. 

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma kalkanı bulunduran Drive zararlı içerikleri engellemekte ve silmektedir. Drive yazılımı sürükle-bırak destekli çalışabilmektedir. Fbackup, Macrium Reflect Free, IDrive, GoodSync, OneDrive (Microsoft SkyDrive ) gibi yedekleme ve optimizasyon programlarından farklı olarak içeriğinde çok sayıda entegre program bulundurmaktadır. 15 GB’a kadar ücretsiz hizmet sunuyor olması da yazılımın avantajlarından birtanesidir. Google Drive ve diğer yedekleme yazılımları hakkında bilgi almak, en güncel sürümlerini indirmek için en güncel yazılım kütüphanesi olan www.indiriste.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Google Drive’n Bazı Özellikleri ;

    • 15 GB’a kadar ücretsiz kullanım

    • Sürükle-bırak destekli

    • Çok sayıda eklenti desteği

    • Popüler olarak kullanılan dosya formatlarını destekleme

    • Güvenli E-posta

    • 100 katılımcılı güvenli görüntülü ve sesli videokonferans

    • Gelişmiş arama kutusu

    • Çoklu platform desteği

    • Popüler tarayıcılar ile entegrasyon

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri