Kapat

Humble Bundle, başlattığı deprem bağış paketiyle 11 milyon TL topladı

Anasayfa
Haberler Humble Bundle, başlattığı deprem bağış paketiyle 11 milyon TL topladı

Humble Bundle, genellikle ucuza oyun bulabildiğimiz bir mecra ancak bu seferki haberimizde Humble’daki oyunlardan değil insani duruşundan bahsedeceğiz. 1 Mart tarihinde Humble Bundle, Türkiye-Suriye Deprem Yardım Paketi’ni duyurdu ve bu paketin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacağını bildirdi.

Humble Bundle’dan deprem bağış kampanyası

Humble Bundle’ın sunmuş olduğu paketin içerisinde 72 oyun bulunuyor ve paketin değeri 1100 dolar. Humble, bu paketi 565 TL’lik bir fiyat ile sunuyor ve elde edilen tüm gelirin devam eden Türkiye-Suriye deprem yardımı çabalarını desteklemek için Direct Relief, International Medical Corps ve Save the Children’a gideceğini belirtiyor.

An itibariyle Humble, 19 bin adedin üstünde bu paketten sattığını ve neredeyse 11.8 milyon TL gelir elde edildiğini söylüyor. 1 Mart tarihinde başlayan bu bağış kampanyası 8 Mart tarihine kadar devam edecek. Bu arada paketin minimum fiyatı 565 TL olarak belirlense de istenilen miktarda ödeme yapılabiliyor. Şu ana kadar yapılan bağışların ortalaması ise 600 TL’yi geçiyor

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri