Kapat

Honor Firmasına Ait MagicBook 14 ve MagicBook 15 Laptop Modelleri Tanıtıldı

Anasayfa
Haberler Honor Firmasına Ait MagicBook 14 ve MagicBook 15 Laptop Modelleri Tanıtıldı

Honor Firmasına Ait MagicBook 14 ve MagicBook 15 Laptop Modelleri Tanıtıldı

Adını son dönemde sıklıkla duyduğumuz firmalardan bir tanesi olan Honor, bu kez yeni laptop modellerini düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Son dönemde akıllı telefon ve akıllı saat modelleriyle uğraşan firma bu kez farklı bir ürünü ile gündeme geldi. Düzenlenen etkinlikte iki farklı laptop modelini tanıtan firma, her iki modelde Intel işlemcisini kullanmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önce duyurusu yapılan modellerde firma laptoplarında AMD firmasına ait işlemciler kullanıyordu. Firma işlemci değişikliğine neden gittiği ise henüz bilinmiyor. Fakat her iki modelinde farklı çeşitleri olduğu görülüyor.

MagicBook 14 ve MagicBook 15 Özellikleri ve Fiyatı

Honor düzenlediği bir etkinlikte MagicBook 14 ve MagicBook 15 isimli iki farklı laptop modelini tanıttı. Her iki modelde kullanılan depolama kapasitesi aynı. 512 GB SSD yapıya sahip modeller ayrıca GeForce MX250 ekran kartına sahip. 

Tanıtlan iki farklı modelde kullanılan RAM miktarı farklı. MagicBook 14 modelinde 8 GB RAM kullanılırken diğer model de ise 16 GB RAM kullanılıyor. Aynı şekilde Intel Core İ7 işlemciye sahip modeli ise 8 GB RAM kullanmasıyla dikkat çekiyor. MagicBook 15 ise yine 3 farklı çeşidi ile dikkat çekiyor. İntel Core İ5 8 GB RAM, İntel Core i5 16 GB RAM, İntel Core İ7 8 GB RAM ile laptop modelleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 

Huawei firmasının alt markası olan Honor firmasına ait MagicBook 14 ve MagicBook 15, Ocak 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı belli olmayan bu iki farklı modelin ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri