Kapat

İlişkiyi Kurtarmanın Yolları

Anasayfa
Haberler İlişkiyi Kurtarmanın Yolları

İlişkinizi Kurtarmanın Yolları

Dürüst Olun.

Öncelikle kendinize dürüst olmanız gerekiyor. Kendinizi ve partnerinizi düşünürken, kendinize karşı dürüst olun. İlişkinizin artılarını ve eksilerini gözden geçirin, partnerinizin nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını iyice kavrayın bunu başardınız mı?

Sabırlı Olun.

Şimdi altın kural kesinlikle sabırlı olun ve ilişkinizi kurtaracak adımlar, ufak adımlar atmaya koyulun. Ufak göze batmayan, abartıya kaçmayan jestler hediyeler alın. Sohbet sırasında kesinlikle sabırlı olun, ve doğru zamanda doğru kelimeler kullanın partnerinizin hoşuna gidebilecek kelimeleri doğru anda kullanın.

Değerli Hissettirin.

Kendisine verdiğiniz değeri doğru zamanda güzel kelimelerle ifade edin. Kendisini düşündüğünüzde bunu sık sık dile getirin, üşüdüğünde kelimelerinizle sarın. Endişelendiğiniz de endişenizi belirtin. Ve her anında yanında olmaya özen gösterin. Dertlerini kendi derdiniz gibi dinleyin beraber düşünün verdiğiniz değeri zamanla görecektir sabırlı olmayı asla unutmayın.

Asla Vazgeçmeyin.

İlişkiniz zedelenmeye başladığında partneriniz vazgeçmeniz için bazen sizden uzak durabilir. Bazen kırıcı kelimeler kullanabilir fakat asla vazgeçmeyin. İçinize atın ve sevginizle sabırla her anında yanında olmaya özen gösterin. Siz yanında olmaya devam ettikçe ne kadar değerli olduğunu yeniden kavrayacaktır. Üzerine çok fazla gitmeyin, her zaman doğru zamanı arayın. Takıntılı gibi gözükmek istemezsiniz.

Kendiniz Olun.

İçinizden geçeni doğru şekilde tarttıktan sonra kesinlikle uygulayın. Kendiniz olun rol yapmayın yapmak isteğiniz şeyleri en doğru şekilde yapın. Söylemek istediklerinizi doğru ifade ederek kibarca anlatın.

Pişman olduğunuz zamanlarda olabilir, neden söyledim ki? Diyebilirsiniz fakat yapmadığınız söylemediğiniz kelimeler için pişman olmaktan kat kat iyidir bu.

Gururunuzu Bazen Kenara Bırakın.

Gururunuzun sevginizin önüne geçmesine izin vermeyin. Gurur ve alınganlıklar size zaman kaybettirecektir. Gururunuzu her zaman kenara bırakmayın, fakat sevginizin de gururunuzdan büyük olduğunu unutmayın

Başkalarına Fırsat Vermeyin.

Gereksiz gurur yaparak başkalarına fırsat vermeyin. Kıskandığınızda bunu doğru şekilde sevginizle harmanlayarak açıkça belirtin. Kıskanılmak herkesin hoşuna gidecektir ve ne kadar değerli olduğunu karşı tarafa hissettirin.

Aynalardan Önce Siz Gösterin. Güzel veya yakışıklı olduğunu aynalardan önce kendisine siz gösterin.

Kendisini öyle hissetmediği veya mütevazi olduğu anlarda daha dile getirmekten çekinmeyin asla. Fakat bunu çok fazla yapmayın, ne demişler her şeyin fazlası zarardır. Fazlası samimiyetsizlik oluştura bilir. Doğru anda hissettirmeye özen gösterin

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri