Kapat

io Oyunları Oyna

Anasayfa
yaşam io Oyunları Oyna

io Oyunları Oyna


Io Oyunları son yıllarda popülerliği artan online tarayıcı oyunları ve bunlara verilen uzantıdır. Oyunların isminin uzantısı .io olarak verilmektedir. Özellikle 2015 yılında piyasaya sürülen Agar.io ile popülerlik kazanan io oyunları, oynayanları için müptela derecesinde bağımlılık yapan çok çeşit oyunlardan oluşmaktadır. Ama en popüleri dediğimiz gibi Agar.io dur. Bu oyunların artarak devam eden popülerliğinin ardında en önemli sebep tarayıcı tabanlı bu oyunlara girmenin kolay olması ve dünya üzerinden o oyuna bağlanan oyuncularla karşılaşma imkanı sağlaması neticesinde sosyalleşme gibi sebepler gösterilebilir. Anlaşılır ve basit görseller ile tüm mobil ve bilgisayar ortamlarında oynanması ve kaynak tüketiminin minimum olması da ayrı bir sebep olarak gösterilebilir.


Io oyunlarının pek çok çeşidi vardır. Io gamers ile io games çeşitlerini bulabilirsiniz. Çok oyunculu aksiyon ve strateji gerektiren tüm Io Games oyunlarına Io Gamers sitesinden oynayabilirsin. Aradığınız tüm io games ve diğer html5 tabanlı oyunlar iogamers.org de sizi bekliyor.


Yine aynı online oyun oynama imkanı sunan io gamers’de üç balonu yan yana getirmek suretiyle patlatabileceğiniz Bubble Shooter oyunlarını da bulabilirsiniz. Io oyunları gibi klasikleşen ve geçmişten günümüze en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Bubble Shooter yani Balon Patlatma oyununu yine aynı isimli Bubble Shooter üzerinden oynayabilirsiniz.


Io oyunları mı oynamak istiyorsun. Oyun alanımız belli, seni de aramıza bekliyoruz.
IO GAMES => https://iogamers.org

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri