Kapat

Jeuvenile’in Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri Sizi Bekliyor

Anasayfa
yaşam Jeuvenile’in Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri Sizi Bekliyor

Kırışıklık karşıtı krem, jel, losyon ve serum seçenekleri aracılığıyla pürüzsüz bir cilde sahip olmanız çok basit! Kullanım metoduna uygun şekilde değerlendirilmeleri halinde cildinizi sıkılaştırabilecek ürünlerimiz, dermatolojik testlerden yüksek başarı ile geçebilmiş ürünlerdir.  Jeuvenile markasının üstün kalite standartlarındaki birçok cilt bakım malzemesi, yaşlılığın ortaya çıkardığı belirtilere karşı koruma sağlar. Cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olan ve hücresel yaşlanmayı geciktiren kırışıklık karşıtı ürünler, ihtiyaç duyduğunuz bakımı sizlere sunabilir.

Cilt Kırışıklığının Sebepleri Nelerdir?

Cilt yüzeyinde kırışıklıkların gözlemlenmesi, çeşitli sağlık sorunlarının habercisi olabilir. Ayrıca cildinizdeki çizgilerin artmaya başlaması normal bir süreç olarak görülmelidir. İleri yaş, cilt yıpranmaları, kişisel bakım hataları ve genetik yatkınlık, farklı boyutlardaki cilt kırışıklarının görülmesine yol açabilir. “Cilt çizgileri neden olur?” sorusuna verilebilecek yanıtlardan birkaç tanesi şöyledir:

 • Dermis tabakasında bulunan ve yaş ilerledikçe miktarı azalan kolajen proteinleri, belli bir dönemden itibaren cilt için esneklik sağlayamaz. Bu proteinde gözlemlenebilen yapısal bozukluklar, cilt yüzeyinin sarkmasına ve gözeneklerde bollaşmaya sebep olur.
 • Kesin olmamakla birlikte aşırı sigara kullanımının cildi yıprattığı söylenebilir. Hücrelerin fonksiyonlarına zarar verebilen nikotin maddesi, vücuda fazla alınması halinde ciltte kırışma görülür.
 • Kadınların aşırı makyaj yapması, cilt gözeneklerinde kimyasal maddelerin birikmesine yol açar. Tıkalı gözeneklerde meydana gelen yıpranma, derinin matlaşmasına ve çizgilenmesine yol açar.
 • Kırışıklık kremi, serumu ya da jeli kullanmayıp cilt sağlığı için önlem almamak bu süreci hızlandırır.

Cilt Kırışıklığı Nasıl Geçer?

Kırışıklardan kurtulmak için pahalı ameliyatlar olmanıza gerek yoktur. Kişisel bakımınıza gerekli özeni göstererek pürüzsüz bir cilde sahip olabilmeniz hem daha kolay, hem daha az maliyetli olacaktır. Kırışıklık sorununun meydana geldiği süreç itibariyle Jeuvenile’in cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kırışıklık karşıtı serum kullanımı ile gözeneklerinizi sıkılaştırabilir, yüz temizleme jelleri ile cilt tabakalarınızın arınmasını sağlayabilirsiniz.

Krem, jel, losyon, tonik seçeneklerimizin her biri, farklı ciltlere uygun olarak kırışıklık problemini ortadan kaldırma yeterliliği gösterir. Beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz ve yüzünüzü kimyasal faktörlerden korumanız da kırışıklıkla mücadele açısından önem taşır. 

Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri Hangi Maddelere Sahiptir?

Kırışıklık sorununa engel olan ve cilt dokularını besleyen bakım ürünlerimiz, oldukça zengin içeriklere sahiptir. Ürün çeşitlerine bağlı olarak bazı bitki özleri krem ve jellerimizde mevcut olabilir. Su bazlı ve yağ bazlı ürünlerimizin içerdiği önemli maddeler şunlardır:

 • Laktik asit: Cildi besleyerek mat görünümün azalmasına yardımcı olur.
 • Hyalüronik asit: Kırışıklık problemine karşı gözenekleri sıkılaştırır.
 • Provitamin B 5: Cilt kurumalarına ve kaşıntılara karşı çok etkilidir.
 • Vitamin B 3: Kırışıklık ile beraber ortaya çıkan cilt lekelerini ortadan kaldırır.  
 • Matrixyl: Cilde parlaklık kazandırır. Yaşlanma belirtileriyle etkin bir mücadele verilmesini sağlar.
 • Gliserin: Epidermis tabakasının ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.
 • AHA ve BHA asitleri: Alfa hidroksi asit ve beta hidroksi asit, cildi yıpratan ölü deri hücrelerini ortadan kaldırır.
 • Özel peptitler: Kolajen maddesini destekleyerek kırışıklık ve lekelenme problemlerini engeller.
 • Fosil mineralleri: Cilt hücrelerini yenilerken gözeneklerin temizlenmesini sağlar.

Jeuvenile’in Kırışıklık Karşıtı Ürünleri Nasıl Etki Eder?

Yaşlanma belirtilerine karşı etkin bir mücadele verebilecek olan  en iyi kırışıklık ürünleri, cildinizi temizler ve gözenekleri sıkılaştırır. Çizgi oluşumu ile sonuçlanabilecek deri matlıkları, gözenek tıkanmaları, kimyasal faktörlerden kaynaklanan hücre disfonksiyonları tamamıyla engellenebilir. Kırışıklık karşıtı cilt bakım ürünleri, cildiniz için hijyen sağlarken estetik görünümünüzü de koruyarak çift yönlü etki gösterir.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri