Kapat

Leaked The Last of Us TV show 

Anasayfa
Haberler Leaked The Last of Us TV show 

HBO’nun yaklaşmakta olan The Last of Us TV uyarlamasının setinden daha fazla görüntü ortaya çıktı ve yayınlandığında orijinal oyunun arka planını daha fazla göreceğimizi doğruluyor gibi görünüyor.

Söz konusu görüntüler Calgary şehir merkezinde çekildi ve askeri güçlerin şehrin sokaklarında ilerlediğini gösteriyor.

Kamyonlar geçerken, yakındaki binalardan kırmızı işaret fişekleri çıkıyor ve kutlama silah sesleri görülebiliyor ve duyulabiliyor. Bu sokaklardaki kalabalığı oluşturan figüranlar, sanki “Özgürlük!” diye bağırıyor. ve “FEDRA’nın canı cehenneme!”.

Karantina Bölgesi’ni The Last of Us olaylarından önce, Avcıların (bir grup düşmanca hayatta kalan) FEDRA’yı (QZ’nin orijinal yönetici grubu) devirdiği ve nihayetinde bölgenin kontrolünü ele geçirdiği zamanlarda tasvir edeceğini gösteriyor. Lütfen unutmayın, ancak bu sadece benim teorim.

Setten sızdırılan başka bir klipte ayrıca Bella Ramsey, Ellie’nin yoluna devam etmeden ve Pedro Pascal’ın Joel’inin geçmesi için bir kapı açmadan önce küçük bir boşluğa doğru ilerlediğini gösteriyor. Bu, aşağıda görebileceğiniz gibi, orijinal oyundan bir sahne gibidir.

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, TheLastOfUsTV, Jeffery Pierce’ın yeni karakteri Perry hakkında konuşurken bir ses parçasını da paylaştı . Pierce, “Perry yepyeni ve oyunda meydana gelen şeyler üzerinde büyük etkileri olan yepyeni bir dalın parçası” diyor. “Ve bu heyecan verici, çünkü oyuna bağlı şeyleri açığa çıkaracak ve ‘Oh s**t! Bu şimdi daha da mantıklı!’ gibi olacaksınız.”

Bu arada, bu yılın başlarında, setten sızdırılan fotoğraflar bize yardımcı karakterler Sam ve Henry’ye ilk bakışımızı verdi . Bu resimlerin yanı sıra kısa bir klipte Sam ve Henry, Ellie ve Joel ile birlikte yakındaki bir binaya sığınmadan önce gizlice yoldan karşıya geçtiler.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri