Kapat

Mekappa Servisi Ümraniye

Anasayfa
yaşam Mekappa Servisi Ümraniye

Mekappa Servisi Merkezi beyaz eşya konusunda siz müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmek için hedeflerine doğru hızla ilerliyor. Beyaz eşyalarınızla ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda servisimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermeyi verdiği hizmet üzerinde müşterilerimizin güvenine layık olabilmeyi Mekappa servisi olarak uzun yıllar sektörde kalmayı hedefliyor.

Mekappa Servis

 Mekappa Çamaşır makinesi Çamaşır makinesi tam otomatik olarak 1937 yılında üretilmiştir ev hanımlarına büyük bir kolaylık sağlayan çamaşır makinesi kullanımına dikkat edildiği süre daha uzun ömürler kullanılabilir . Genellikle temiz yıkamıyor şikayetlerinde bakımsız olan çamaşır makineleri düzenli olarak zaman zaman bakımı yapılması gerekir.

Çamaşır makineleri 5 parçadan oluşmaktadır yıkama motoru boşaltma motoru kazan ve anakart, Düzensiz kullanmada oluşabilecek oluşabilecek arızalar aşırı yüklenme de Kazan ve yıkama motoru arıza yapabilir mutlaka kullanım kılavuzu okunup o şekilde kullanım yapılması gerekir

Mekappa Bulaşık Makinesi

Günümüzde kullandığımız bulaşık makinesi 1850 yılında bir bayan tarafından bulunmuştur ahşaptan yapılmış bulaşık makinesi önümüzde tam otomatik olarak kullanılmaya Bulaşık makinesinin 5 ana malzemesi bulunmaktadır bunlar yıkama motoru ısıtıcı fiskiye grubu gövde ve pompa motorundan oluşmaktadır. bulaşık makine larinde genelde karşılaşılan arızalar fiskiyeleri tıkanması ve yıkama motoru ile pompa motorunun durmasıdır bunların nedenleri de genellikle kaba pisliği ile konulan bulaşıklardaki oluşan tortular bu parçalara zarar vermektedir.

Mekappa Buzdolabı

Buzdolabı günümüzde oldukça fazla kullanılan bir ev aletidir Amerikalı bir mucit tarafından bulunduğu düşünülen yapılan araştırmalarda 1758 yılında bulunan buzdolabı günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Buzdolabı 4 Ana parçadan oluşmaktadır bunlar kompresör iç fan motoru dış fan motoru ve gövdeden oluşmaktadır.

buzdolabında dikkat edilmesi gereken hususlar özellikle temizlik Hassas gövde olduğu için temizlik yapılmaması durumda koku yapmasına neden olabilir ürünleri de silebilir.

buzdolaplarında genellikle karşılaşılan arızalar yüksek voltajdan elektronik kartın zarar görmesi kapının açık kaldığında içerisinde karlanma olması ve içerisine koku yapması

İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir Beykoz Kadıköy Maltepe Kartal Pendik Tuzla Sultanbeyli Sancaktepe Çekmeköy Ümraniye Üsküdar bölgelerine aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sunmaktayız

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri