Kapat

Mini Oyun Bilgisayarı Razer Tomahawk Yakında Geliyor

Anasayfa
Haberler Mini Oyun Bilgisayarı Razer Tomahawk Yakında Geliyor

Mini Oyun Bilgisayarı Razer Tomahawk Yakında Geliyor

Oyun tutkunlarının en gözde firmalarından biri olan Razer, düzenlediği bir etkinlik kapsamında oyun bilgisayarını tanıttı. Razer Tomahawk ismi verilen cihaz mini boyutlarda olmasıyla dikkat çekiyor. Firma yeni mini oyun bilgisayarı yapımında Intel firmasıyla iş birliği yaptı. Razer ve Intel ortak yapımı olan bu oyun bilgisayarı boyutunun yanı sıra özellikleriyle’ de dikkat çekiyor. Boyut olarak diğer oyun bilgisayarlarından oldukça küçük olmasına karşın kullandığı ekipmanlar ile şimdiden birçok oyuncunun dikkatini çekti. Razer firmasının yeni mini oyun canavarını gelin birlikte inceleyelim.  

Razer Tomahawk Özellikleri

Razer ve Intel firmalarının ortak yapımı olan mini oyun bilgisayarı Razer Tomahawk özellikleriyle dikkat çekiyor. Razer firmasına ait yeni mini oyun bilgisayarında Intel İ9 işlemci kullanılıyor. 9.Nesil işlemciyle dikkat çeken cihaz oyuncuların karşısına 64 GB RAM ile gelmeye hazırlanıyor. NVIDIA GeForce RTK 2080 ekran kartı kullanılan cihaz şimdiden birçok oyuncunun ilgisini çekti. Firma yeni mini oyun bilgisayarına ait diğer özelliklerin yakın zamanda açıklanacağını belirtti. 

Razer ve Intel ortak yapımı olan Razer Tomahawk 2020 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni oyun bilgisayarının net çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz bilinmiyor. Gelen sızıntılar doğrultusunda cihazın çıkış tarihi ve fiyatı 2020 yılının ilk çeyreğinde açıklanabileceği yönünde. Boyut ve özellikleriyle dikkat çeken yeni mini oyun bilgisayarının ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri