Kapat

Pubg En İyi Performans Ayarı Nasıl Yapılır?, Pubg En iyi Ayarlar

Anasayfa
Pubg Pubg En İyi Performans Ayarı Nasıl Yapılır?, Pubg En iyi Ayarlar

PUBG Mobile oynama başladınız ve oyun ayarlarını öğrenmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz, oyunu oynamak için en iyi ayarları bulmaya çalışıyorsunuz. PUBG Mobile, varsayılan ayarlarda bile iyi çalışır, sadece oyunu oynamayı çok daha kolaylaştıracak birkaç ayar vardır. Oyundaki en iyi ayarları bulmak için PUBG Mobil’e yine baktık ve oyununuz üzerinde büyük bir tesir yaratmak için hangilerini derhal değiştirmeniz icap eder bunlara karar verdik. Bu ayarlar oyunu kazanacağınızı güvence etmez, sadece yeni oyuncular için oyuna hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.
PUBG Mobile içim en iyi performans ayarları bu şekildedir ;

Mikrofonu ve Hoparlörleri Kapatın

Her yeni PUBG Mobile oyuncusu, diğer aktörlerin mikrofonlarına çığlık attığını veya zaman zaman oyunun ortasında sövgü kullandığını duymayı rahatsız edici buluyor. Bu tür sesler oyuna konsantre olmanızı etkisinde bırakır ve oyun esnasında performansınızı etkisinde bırakır. Bunun futbol oynamaya benzediğini düşünebilirsiniz, biçimde düşünün. Oyunda bunu devre dışı bırakmanın rahat bir yolu var. Oyuna içinde iken hoparlör simgesine basıp kapalı konuma getirebilirsiniz. Mikrofon için de aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Bu herkesi susturur ve canlandırırken söyleşi etmeye hazır olana kadar becerilerinizi keskinleştirmeye odaklanabilirsiniz.

PUBG Mobile Grafik Ayarlarını Optimize Edin
Tüm yeni nesil akıllı telefonlar için en iyi performans için muayyen en iyi oyun oynayabilmeniz için grafikleri gösterir. Bu her vakit doğru değildir.

“Ayarlar > Grafiklere” cihazınızın hdd ve ram gücüne göre ayarları en üstten en alta doğru seçim yapabilirsiniz. Pahalı telefonlarda oynamak daha uygundur. Sebep olarak mümkün olduğunca en seri şekilde oynanır

Görsel tarzı
Ayarlar > Grafik kısmına gidin ve oyunda görsellerin tarzınızı seçin. Klasik, renkli, reelçi veya yumuşak içinde seçim yapabilirsiniz. Bu, oyundaki renk tonunu değiştirir. Klasik herkes için çalışmadığından, telefonunuzun ekranında daha iyi görünen birini seçin. bazı insanoğlu renkli modun düşmanları daha kolay tespit etmelerine yardımcı bulunduğunu iddia ediyor.

PUBG Mobile Kontrollerini Özelleştirin
PUBG Mobile’de yapmanız gereken ilk şey kontrolleri değişiklik yapmak olsun. Oyunu açtıktan sonrasında “Ayarlar” kısmındaki kontrollerden özelleştir kısmına girdiğinizde bu seçenek sol altta bulunur. Şimdi ateş düğmesini hareket ettirebilir ve öteki tüm düğmeleri en huzurlu bulduğunuz yere yerleştirebilirsiniz.

Otomatik Ekipman Almak
İdeal olarak, oyuna odaklanmak ve ganimet almak için ekrana dokunmak istemezsiniz. Bu ayar, ancak bunların üzerinden geçerek silah ve mühimmat almanızı sağlar. “Ayarlar > Al”a gidin ve şimdi otomatik almayı etkinleştirebilirsiniz.

Ne Kadar mühimmat Almak İstediğinizi Ayarlayın
PUBG Mobile’de ne kadar stok taşıyabileceğiniz mevzusunda bir sınır var, ancak daha çok mühimmat almak her vakit daha iyidir. Oyunda taşıyabileceğiniz mermi saysıcaklıknda bir sınır vardır ve mühimmatınız asla az kalmamasını sağlamak için birazcık arttırmanızı öneririz. Hızlı ateş eden silahlar için yaklaşık 200 mermi ayarlayın. Farklı silahlar için farklı limitler ayarlayabilirsiniz, bundan dolayı bunları akıllıca ayarlayın.

PUBG Mobile’da görüş açısını değişiklik yapma
Varsayılan olarak 90 derecelik bir görüş alanınız vardır. Bazı oyuncular, birinci şahıs görünümünde canlandırırken haritayı daha iyi görmek için bunu artırmayı tercih eder.

Hızlı Sohbete daha çok mesaj ilave edin
Hızlı söyleşi, önceden makalelmış mesajları hızlı bir şekilde göndermek için set şablonları oluşturmanıza imkan tanır. Sesli söyleşi kullanmaktan kaçınmak ve ekip dostlarınızla hızlı bir şekilde yazışma oluşturmak istiyorsanız bu faydalıdır. “Ayarlar > Hızlı sohbet” e gidin ve yeni mesajları ekleyin.

Nişan Rengi değiştirme
Nişan işareti, silahınızı her atış oyununda nişan almanızı sağlar. PUBG Mobile’da rengini değiştirerek daha basit görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayarlar > Temel bölümüne gidin ve tercih ettiğiniz işaret rengini seçin.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri