Kapat

PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S İçin Detaylar

Anasayfa
yaşam PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S İçin Detaylar

32 küresel PUBG espor takımı 3.5 milyon Amerikan doları tutarındaki ödül havuzundan pay almak için Güney Kore’de bir araya gelecek.

KRAFTON, Inc., sıradaki global PUBG espor turnuvası olan ve 5 Şubat – 28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek .

PGI.S, yedi Avrupa merkezli ekip, altı Çin ekibi, dört Kore ekibi, dört Kuzey Amerika ekibi, iki Latin Amerika ekibi, beş Güney Doğu Asya ekibi, iki Japon ekibi ve iki Çin Taipei ekibi dahil olmak üzere sekiz bölgeden 32 ekip içeren sekiz haftalık bir LAN / çevrimiçi-hibrit etkinliğidir.

Takımlar her hafta 3,5 milyon Amerikan doları tutarındaki ödül havuzunun bir kısmını kazanmak için yarışacak ve en çok kazanan, şampiyon olan takım olacak. 

Sağlık ve güvenlik önemli bir endişe kaynağı olduğundan, ekiplerin çoğu Korenin nin Incheon kentindeki Studio Paradise’ta çevrimdışı olarak rekabet ederken, Çin, Japonya ve Çin Taipei’den takımlar kendi bölgelerinden çevrimiçi olarak rekabet edecekler. 

Küresel takımların bu büyük PUBG espor festivaline katılımıyla oyun severler aşağıdaki haftalık akışa ve aksiyona göre kendilerini hazırlayabilirler; 

  • Derece Karar Maçları: Şenliklerin başlangıcında 32 takım, Derece Karar maçlarına katılmak için dört farklı gruba ayrılacak. Haftalık Hayatta Kalma maçlarının ilk seti için yerleştirme sırası performansa göre belirlenecektir. 
  • Haftalık Hayatta Kalma Maçları: Toplamda altı hafta süren haftalık seriler, hafta sonu final maçlarına geçmeden önce hafta içi Hayatta Kalma maçlarını içerecek. Bir takım Haftalık Hayatta Kalma maçını kazandığında, Haftalık Finallere otomatik olarak ilerler ve Derece Karar maçlarından bir sonraki en yüksek dereceye sahip takım onların yerini alır. 
  • Haftalık Final Maçları: Haftalık finallerde Haftalık Hayatta Kalma’dan 16 kazanan yer alacak ve en iyi dört finalist, birikmiş puanlarına göre ödül havuzundan bir pay kazanacak. Para ödülü her hafta büyüyor ve turnuva sonunda biriken en yüksek ödül tutarına sahip takım PGI.S şampiyonu olacak. Haftalık finallere katılamayan 16 takım, bir sonraki haftanın bekleme listesindeki konumlarını belirlemek için başka bir yerleştirme maçında yarışacak. 
  • Hayatta Kalma Turnuvası: Yeni duyurulan PGI.S bünyesindeki Survival Tournament adlı özel bir turnuva, haftalık serinin ilk ve ikinci yarısı arasındaki ara dönemi olan 5-7 Mart tarihleri arasında planlanıyor. Turnuva, seyirciye yeni bir eğlence deneyimi sunmayı amaçlıyor. 
lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri