Kapat

PUBG telefonu Nubia Red Magic 6 yargı dağıtacak

Anasayfa
Oyun PUBG telefonu Nubia Red Magic 6 yargı dağıtacak

Oyuncu telefonu furyası 2021 yılında da devam edecek. Asus’un yeni Rog Phone modelinden önce Nubia’nın yeni oyuncu telefonunun tanıtılacağı açıklandı. Nubia Red Magic 6 adını taşıyacak olan bu telefon 4 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak.

Nubia Red Magic 6 özellikleri nelerdir?
Gücünü 2021 yılı amiral gemisi modelleri gibi Snapdragon 888 yonga setinden alacak olan telefon, RAM tarafında ise 8 GB ve 12 GB opsiyonları ile gelecek. Ekran konusunda 120 Hz tazelemeli AMOLED panel ile gelmesi beklenen bu telefon, Tencent ile ortaklaşa geliştirilecek.

PUBG Mobile’ın geliştiricisi olan Tencent, muhtemelen Red Magic 6 için özel optimizasyon araçları sunacak. PUBG Mobile en akıcı çalıştıracak olan telefon, bu oyuna gönül vermiş kişilerin iştahını kabartacak diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile gibi birçok rekabetçi oyunda nişan almak ve ateş etmek bazen eziyet olabiliyor. Bu yüzden Red Magic 6’nın kasasında trigger yani tetik tuşları yer alabilir. Dokunmatik olarak konumlandırılacak tetik tuşları sayesinde işaret parmaklarınız ile nişan alıp ateş edebileceksiniz.

Kamera tarafında ise telefonun henüz neler vadedeceği bilinmiyor. Tahminlere göre telefonda 64 Megapiksellik ana kameralı üçlü kurulum yer alacak. Genellikle oyuncu telefonlarında kamera hep 2. plandadır. Bu yüzden kameradan en üst seviye performans beklememek gerekiyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri