Kapat

Star Wars Jedi: Fallen Order Sistem Gereksinimi ve Fiyatı

Anasayfa
Haberler Star Wars Jedi: Fallen Order Sistem Gereksinimi ve Fiyatı

Star Wars Jedi: Fallen Order Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

Star Wars hayranlarının uzun süredir beklediği oyun olan Star Wars Jedi: Fallen Order için sistem gereksinimleri açıklandı. Oyuncuları pek fazla üzmeyecek olan sistem gereksinimleri olduğu bir gerçek. Minimum sistem gereksinimi olarak 8 GB RAM ve Intel Core i3-3220 işlemci gerekli olduğu açıklandı. Nispeten bu gereksinim diğer son çıkan oyunlara göre gayet makul seviyede olduğu görülüyor. Oyun oynamak ayrıca NVIDIA GeForce GTX 650 ve dengi bir ekran kartına sahip olmak yeterli gözüküyor. 

Star Wars Jedi: Fallen Order için önerilen sistem gereksinimleri ise oldukça dikkat çekici. Oyunu maksimum ayarlarda oynamak için 16 GB RAM ve Intel Core i7-6700K işlemci veya dengi bir işlemciye sahip olmak gerekiyor. Yüksek çözünürlükte oyunu oynamak isteyenler için önerilen ekran kartı ise NVIDIA GeForce GTX 1070 ve üzeri olarak açıklandı. Son çıkan oyunları göz önüne aldığımızda yine benzer özelliklerle karşımıza çıkıyor. 

Star Wars Jedi: Fallen Order Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Star Wars hayranlarının uzun süredir beklediği oyun olan Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım tarihi itibari ile PC, PlayStation 4 ve Xbox One cihazlarına aynı anda çıkış yapacak. Fiyat olarak yine son çıkan oyunlara benzer rakamlarla çıkacağı bilinen oyunu EA üyeliği sayesinde biraz daha ucuza almak mümkün olabilecek. PlayStation 4 standart versiyonu 399 TL olarak açıklanırken Deluxe Sürümü ise 459 TL olarak Açıklandı. Xbox One cihazlarında ise standart sürüm 397 TL olarak açıklandığı biliniyor. Deluxe Sürüm ise 468 TL olarak açıklandı.  STEAM fiyatı standart sürüm için 399 TL, Deluxe Sürüm için ise 469 TL olarak açıklandı. Birbirine benzer fiyatlar göze çarpıyor. Hazır EA oyunundan bahsetmişken şunu da açıklamadan geçmek olmaz. EA Artık oyunlarını STEAM üzerinden de satışa çıkaracağını açıkladı.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri