Kapat

Türkçe Dublajlı Ruined King PS5 ve Xbox Series X’e Geldi

Anasayfa
Haberler Türkçe Dublajlı Ruined King PS5 ve Xbox Series X’e Geldi

Kasım 2021’de Riot Forge, hareketli korsan şehri Bilgewater’da geçen sıra tabanlı bir RPG olan Ruined King: A League of Legends Story ile League of Legends yan ürün serisini başlattı. Yayıncı, önümüzdeki aylarda birkaç benzer yan ürünü daha piyasaya sürmeye hazırlanırken, ilk oyununu ise yeni nesil sürümü ile yeni platformlara da getirdi.

Ruined King: A League of Legends Story artık PS5 ve Xbox Series X/S’de mevcut. Elbette, geriye dönük uyumluluk yoluyla mevcut nesil platformlarda zaten oynanabiliyordu, ancak artık daha iyi grafiklerle yerel olarak da mevcut. Mevcut nesil donanımda oyun 4K ve 60 FPS olarak çalışacak. Yeni platformlarda nasıl göründüğüne bir göz atmak için aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj desteği sunan Ruined King, Battle Chasers ve Darksiders’ın yaratıcıları olan Airship Syndicate’in geliştirdiği ve efsaneleşmiş çizgi roman sanatçısı Joe Madureira’nın görsel üslubuna sahip ve oyuncuları League of Legends evrenini keşfetmeye davet eden ilk Riot Forge oyunu. Bu sıra tabanlı, hikayesiyle oynayanı içine çeken rol yapma oyununda grubunu istediğin gibi kurmakta özgürsünüz.

Oyun ayrıca PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Riot Forge’un League of Legends yan ürün serisinde bu yıl çıkacak üç oyunu daha mevcut. Digital Sun tarafından geliştirilen The Mageseeker bu baharda çıkacak. Double Stallion tarafından geliştirilen aksiyon platform oyunu CONVERGENCE ise yaz aylarında yayınlanacak. Tequila Works tarafından geliştirilen Song of Nunu adlı macera oyunu bu sonbaharda çıkacak.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri