Kapat

Yeminli tercüme bürosu

Anasayfa
yaşam Yeminli tercüme bürosu

Yeminli tercüme bürosu, tercüme, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyan müşteriler için hizmet sağlamaktadır.

Çeviri Çözümleri, yeminli tercüme bürosu tüm dillerde profesyonel tercüme hizmet veriyor.

Projenizi Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

Yeminli tercüme bürosu olarak çeviri projelerinizin fiyatlarını belirlerken belli başlı kriterleri esas alıyoruz. Karakter sayısı fiyatlarımızı belirlerken birinci önceliğimiz. Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme projelerinde belge bazlı fiyatlandırmalar yapabiliyoruz. Sayfa sayısını bu kapsamda ele alıyoruz.

Dosyalarınızı e-posta adresimize veya whatsapp numaramıza göndermeniz halinde satış ekibimiz aracılığıyla anında fiyat teklifi veriyoruz.

Tercüme Projesini Nasıl Yürütüyoruz?

Fiyat teklifi verilen projenizin tarafınızdan onaylanması halinde tercüme işlemlerinizi başlatıyoruz. Öncelikle tercüme projesinin ön incelemesini yapıyoruz. Böylelikle içeriği, terminolojisi ve kapasitesi hakkında fikir sahibi oluyoruz.

Akabinde tercüme projesini konusuna göre ilgili tercümanımıza atamasını gerçekleştiriyoruz. Projeniz ile ilgili terminoloji sözlüğünüz bulunması halinde tercümanımızla bunu paylaşıyoruz. Böylelikle projenizde terminolojik açıdan sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyoruz.

 Projenizde terminoloji sözlüğünüzün bulunmaması halinde daha önce yapılan projelerinizin data arşivinden yararlanıyoruz. İlgili konu üzerine araştırmalar yapıyor ve kendimiz terminoloji sözlükleri oluşturuyoruz.  

Tercüme işleminin tamamlanmasının ardından editör ve kontrolör ekibimiz aracılığıyla kontrol ve düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. Son olarak istediğiniz formatta projenizin teslimatını yapıyoruz.

Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz Neler?

Çeviri Çözümleri olarak birçok alanda yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.  Teknik, hukuki, akademik, tıbbı alanlar olmak üzere birçok alanda yeminli tercüme yapıyoruz.

CE belgesi, MSDS formları, sözleşme metinleri, tıbbi raporlar, ticari faturalar, diploma, transkript vb. birçok belgeyi tercüme ediyoruz. Ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vekaletname, pasaport, ehliyet, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği vb. belgeler için de hizmet veriyoruz.

Yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerinizde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca vb. birçok dilde yeminli sözlü tercüme hizmeti sağlıyoruz. Yeminli tercümanlarımızı uzman oldukları her iki dili de akıcı ve etkili konuşabilen kişilerden seçiyoruz.

Noterlerde yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen tüm işlemlerde deneyim sahibi yeminli tercümanlarımızla vekaletname, imza beyanı vb. belgeleri sözlü tercüme ediyoruz. 

Tapu ve nikah işlemleri nizde de yine birçok dilde taraflar arası iletişimin sağlanması adına yeminli sözlü tercüme hizmeti veriyoruz.

Noter tasdiki gerektirmesi halimde tercümesi gerçekleştirilen tüm belgelerinizi noter onayına uygun bir şekilde düzenliyoruz. Yeminli tercüme fiyatlarımız belirlerken noter tasdik fiyatlarını bundan harç tutuyoruz. Çünkü noter tasdik fiyatları noterlilerce belirlenmektedir.

Yılların Deneyimine Sahip Yeminli Tercüme Bürosu

Çeviri Çözümleri olarak yılların deneyimine sahip bir tercüme olarak faaliyet gösteriyoruz. Hizmetlerimizi kurulduğumuzdan günden bu yana geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bilgi ve deneyim sahibi tercüman kadromuzla müşterilerimiz uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Yeminli tercüme bürosu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri