Kapat

Apple Oyun Servisi Apple Arcade İncelemesi “Yeni Abonelik Sistemi Eklendi”

Anasayfa
Haberler Apple Oyun Servisi Apple Arcade İncelemesi “Yeni Abonelik Sistemi Eklendi”

Apple Firmasının Oyun Servisi Apple Arcade İncelemesi “Yeni Abonelik Sistemi Eklendi”

Apple firması uzun süredir üzerinde çalıştığı oyun servisini geçtiğimiz aylarda oyuncuların ilgisine sundu. Apple tarafından oyuncuların karşısına sunulan bu servisin adı Apple Arcade oldu. Bu servise üye olan kullanıcılar mobil oyunları tüm Apple cihazlarında oynayabiliyor. Bu cihazların içerisinde Apple marka akıllı telefonlar, akıllı tabletler, akıllı televizyonlar ve bilgisayar dahil olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bu servise üye olan kullanıcılar oynadıkları oyunu aynı zamanda diğer Apple cihazlarında devam edebiliyor. Kuşkusuz bu özellik oyuncuları fazlasıyla mutlu edecek cinsten. Kütüphanesi oldukça kalabalık olan bu servisi gelin birlikte inceleyelim. 

Apple Arcade Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Apple Arcade servisi mobil oyunları Apple cihazlarda oynatmaya yarayan servisin adı olarak bilinmektedir. Oyun servisi tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de yayına girdi. Diğer ülkelerin fiyatları baz alındığında ülkemiz de açıklanan fiyatların yüksek olması nedeniyle servis eleştiri odağı haline geldi. Servisin her ne kadar yüksek bir fiyatı olsa da kütüphanesiyle mobil oyuncuları oldukça mutlu ediyor.

Apple firmasına ait olan bu oyun servisine kayıt olmak isteyen oyun severler yurt dışında 5 dolar ödeyerek bu servise üye olabilecekler. Ülkemizde ise bu fiyatın 40 TL olduğunu hatırlatmakta yarar var. Fakat 35 TL ödeyerek tüm Apple cihazlarınızda bu servisi kullanabilirsiniz. Ayrıca servisin en güzel yanlarından biride oyunların içerisinde herhangi bir reklamın olmaması. Bu servise kayıt olan kullanıcılar üyeliklerini 5 kişiye kadar paylaşabiliyor. Bu abonelik servisine ayrıca yıllık olarak sahip olmak isteyen kullanıcılar 60 dolar ödemesi gerekiyor. Yıllık abonelik sisteminin ülkemizde ne kadar olacağı ise henüz bilinmiyor.

Apple Arcade Servisinde Bulunan Bazı Oyunlar

Apple Arcade mobil oyunları Apple cihazlarda oynatan bir oyun servisi olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Bu oyun servisi içerisinde oldukça dikkat çeken yapımlar olduğu ve bu oyunları herhangi bir reklama maruz kalmadan oynayabileceğimizin altını çizelim. Farklı kategorilere ayrılmış bu servisi 1 ay ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Apple firmasına ait bu servis de bulunan en dikkat çekici oyunlar Sonic Racing, Word Laces, Skate City, Rayman Mini, Overland, Speed Demons, Lego Brawls, Rosie ‘s Reality, Pac Man, Spaceland, Decoherence, Dodo Peak gibi yapımlar yer alıyor. Tabi ki bu liste dışında da 100’den fazla mobil oyunu oynamak mümkün olduğunu hatırlatmakta yarar var.

lösev
instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri