Kapat

Apple TV+ Açıldı

Anasayfa
Haberler Apple TV+ Açıldı

Apple TV+ Açıldı

Apple TV+ sonunda hizmete girdi. Uzun zamandır beklenen Netflix ‘in rakibi olması beklenen Apple TV+ kullanıcılar ile buluştu. Apple TV+ ile online olarak film ve dizi izlenmesine olanak sağlıyor. Tıpkı Netflix ‘de olduğu gibi abonelik alarak film ve izleme keyfi 1 Kasım tarihi itibari başladığı bilgisi geldi.

Kendi İçeriklerini de Üretecek

Apple TV+ ilerleyen dönemde Netflix ‘i tahtından indirmeye hazırlanıyor. Yakın zamanda hizmete giren film dizi izleme platformu olan Apple TV+ tıpkı Netflix ‘de olduğu gibi kendi dizi ve filmlerini üreterek izleyiciye sunan platform yakın zamanda HBO, CBS, Showtime gibi önemli kuruluşların içeriklerini de yayınlamayı planlıyorum.  Apple yaptığı bu hamle ile düşen satışları bir şekilde arttırmayı planlıyor. 

Apple TV+ Abonelik Ücreti

Apple TV+ şu an için sadece kendi içeriklerini yayınlıyor. Platform içerisinde hali hazırda 8 dizi ve 1 filmin olduğu içeriği ile dikkat çeken Apple TV+ yakın zamanda içerik sayısını arttırmayı planlıyor. Haftalık olarak yayınlanan dizileri ile dikkat çeken platform henüz ülkemizde kullanılmıyor. 40 Farklı dilde alt yazı ve dublaj özelliği sunan Apple TV+ tıpkı Netflix ‘de olduğu gibi abonelik hizmeti ile hizmet veriyor. Şu an için kısıtlı içeriğe sahip olan platformun aylık ücreti 4,99 dolar olduğu açıklandı. Ayrıca tek abonelik ile 5 farklı kişinin izlemesine imkan veren abonelik ile dikkat çeken platformda ilk 7 gün ücretsiz. Eğer 7 gün içerisinde beğenmez iseniz aboneliğinizi sonlandırabileceksiniz. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri