Kapat

Kasım Ayı Ps Plus Oyunları Açıklandı

Anasayfa
Haberler Kasım Ayı Ps Plus Oyunları Açıklandı

Kasım Ayı Ps Plus Oyunları Açıklandı

Oyun sevenlerin merakla beklediği Kasım ayı Ps Plus oyunları açıklandı ve yüklemeye açıldı. Avrupa ülkelerine nazaran bizim ülkemizde bir oyun farklı olarak oyun severlere sunuldu. Ülkemizde yasaklı oyunlardan biri olan Outlast 2 diğer bu ay bizlerle buluşamayacak. Diğer ülkelerde hesapları olan kullanıcılar Outlast 2 sorunsuz şekilde indirim oyun oynayabilir. Burada dikkat çeken bir husus da sadece bizim ülkemizde Outlast 2 yasaklanmamış olması. Outlast 2 içerdiği aşırı şiddet ve aşırı cinsel şiddet sebebi ile Dünyanın birçok ülkesinde yasaklanmıştır. Outlast 2 yerine ülkemizde bu ay Goat Simulator adlı eğlenceye dayalı oyun verilmiştir. Ayrıca bu ay Goat Simulator haricinde Nioh isimli oyunu vererek oyuncuların beğenisine sunmuştur. Eğer Ps Plus aboneliğiniz var ise Kasım ayı içerisinde bu oyunları indirerek aboneliğiniz devam ettiği sürece oyun oynayabilirsiniz.

Nioh ile Aksiyon Hız Kesmeden Devam Ediyor

Sony bu ay Ps Plus abonesi bulunan oyunculara ücretsiz olarak verdiği oyunlardan bir tanesi olan Nioh aksiyonun hiç bitmemesi ile dikkat çekiyor. Oyun genel hatları ile Souls serisine oldukça benzerliği ile dikkat çekiyor. Oyunun atmosferi oldukça dikkat çekici. Sizi bir şekilde oyun içerisinde tutuyor. Oyunda karakterimiz ile Japonya ‘ya gidiyoruz ve olaylar başlıyor. Burada ki amacımız Yokai isimli baş düşmanımızı yenmek. Oyun içerdiği görsellik ile o şehirdeki kültürü oyuncularına aktarmayı son derece iyi şekilde başarmış. Oyun sadece hikaye odaklı gitmiyor. Eğer hikaye içeriğinden sıkılır ise onlarca yan görev ile daha fazla eğlenme şansı bulabilirsiniz. Benzer oyunları baz aldığımızda oyun içerisinde oldukça fazla yan görev olması ile oyunculara farklı aktiviteler yapmasına olanak sağlıyor. Oyun sadece offline olarak çıkmıyor karşımıza. Online özelliği sayesinde hem biz bir başkasının hikayesine gidip yardım edebilir veya onlar bize gelip bizim hikayemize gelip yardım edebilir. Son derece ince düşünülmüş bu yol ile oyuncular çok fazla zorlanmadan düşmanları yenip ilerleyebilir. Ps Plus sahiplerine Kasım ayı içerisinde bedava olan bu oyunu mutlaka bir şans vermenizi öneririm.

Keçi Olmaya Hazır mısınız?

 Sony bu ay ülkemizde Ps Plus abonelerine sunduğu eğlenceye dayalı oyunlardan bir tanesi olan Goat Simulator oyun severlerin karşısına sunuldu. Ülkemizde bu yayınlanan bu oyuna oyuncuların birçoğu tepki göstermişe bekliyor. Diğer yasaklanmayan ülkelerde olduğu gibi Outlast 2 verilmesini bekleyen kullanıcılar büyük şok yaşadı. Fakat oyun oldukça eğlenceli olduğunu mutlaka bir şans verilmesi gerektiğini düşünenlerden bir tanesiyim. Oyundaki temel amacımız keçiyi yöneterek kasabayı yerle bir etmek. Yeri geliyor insanlara yeri geliyor diğer nesnelere saldırıyoruz. Oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak oyunla ilgili ufak bir hatırlatmakta yarar var. Her ne kadar şirin ve eğlenceli gözüken oyunlardan bir tanesi de olsa içerdiği şiddet ile küçük çocuklarımıza olumsuz örnek olabilir. Eğer işten gelip biraz stres atmak ve zor olmayan oyunlarda takılmak istiyor iseniz mutlaka bu oyunu denemeniz gerekir. Stres atmak için birebir olan oyun Ps Plus abonelerine Kasım ayı boyunca ücretsiz olarak indirebilecekler. 

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri