Kapat

Huaweinin Yeni Amiral Gemisi Nova 6

Anasayfa
Haberler Huaweinin Yeni Amiral Gemisi Nova 6

HUAWEI’NİN YENİ AMİRAL GEMİSİ NOVA 6

Asya teknoloji pazarında kendi halinde bir firma iken son zamanların en güçlü teknoloji devlerinden biri haline gelen Huawei, 2019 Aralık ayında açıklanması gereken yeni amiral gemisinin teknik özelliklerini sızdırdı. Firma, özellikle batı teknoloji firmalarından tepki toplarken bir diğer yandan da ABD ile arasındaki ambargo buzlarını eritmeye çalışıyordu. Fakat tüm bu olumsuz olaylar firmanın performansını düşürmedi ve aksine olumlu yönde etkiledi. Gelin teknoloji devinin yeni modeli Huawei Nova 6 hakkında ortaya atılan tüm iddialara birlikte bakalım.

YENİ AMİRAL GEMİSİ İÇİN YENİLİKÇİ ÖZELLİKLER

Huawei Nova 6, hem teknik özellikleri hem de tasarımı bakımından firmanın diğer ağır modellerine benzemiyor. Tüm özellikleri ve detaylarının Aralık ayında açıklanması gereken bu yeni modelin, Nova serisinin ilk modellerinden biraz daha farklı olacağı ortaya çıktı. 

Bu yeni amiral gemisi modelin ekran özellikleri göze çarpıyor. İddia edilene göre yeni modelin 6.40 inçlik Super AMOLED bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ekranda yer alan çentiğin iki adet ön kamera için hazırlandığı ve bu kameraların birinin 32 megapiksel diğerinin ise 12 megapiksellik bir çözünürlük özelliğine sahip olacağı ortaya atıldı. 

ARKA KAMERA VE DİĞER TEKNİK ÖZELLİKLER

Huawei Nova 6, amiral gemisi olarak ilan edilen bir modele yakışır bir arka kamera ile satışa sunulacak. Edinilen ilk bilgilere göre bu yeni modelin arka ana kamerası 60 megapiksel iken 16 megapiksellik bir sensör kamerası da ana kameraya eşlik edecek. Bu iki kameranın yanı sıra her biri 2 megapiksel olan sensör kameraları da arka kısımda yer alacak. 

Modelin 5G uyumlu bir akıllı telefon olacağı da neredeyse kesin gibi duruyor. Bunun yanı sıra 4.000 mAh batarya özelliğine sahip olacağı da iddia edilen modelin 40 wattlık bir hızlı şarj desteği de bulunacak.

Siz de internet hız testi işleminizi gerçekleştirerek internet altyapınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri