Kapat

eFootball, 2023’e Kadar Master League DLC’sini Almayacak

Anasayfa
Haberler eFootball, 2023’e Kadar Master League DLC’sini Almayacak

2021’in sonlarına doğru piyasaya sürülen bir dizi oyun, hayata en iyi başlangıcın tadını çıkarmadı. Battlefield 2042 , Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl ve GTA’s Definitive Trilogy’nin hepsinin çözülmesi gereken bir takım sorunları vardı. Ancak, hiçbiri eFootball’un yaşadığı sorunlara bir mum tutmuyor ve şimdi oyuncularının Master League’in ne zaman uygulanmasını bekleyebileceklerine ilişkin bir güncelleme, ağızlarında kalan kötü tadı tazeledi.

Konami , oynaması ücretsiz futbol simülasyonunu denemeye ve düzeltmeye devam ederken , bugün etkili bir şekilde yeni bir yol haritasında gelecekte oyuna gelecek bir dizi değişiklik ve eklemeyi duyurdu. En büyük açıklama, Master League’in 2023’e kadar burada olmayacağıydı. Tweet dizisinden bir noktada “Master League, 2023‘te ek ücretli içerik olarak sunulacak” yazıyor.

Master League, eFootball marka değişikliğinden önce Pro Evolution serisindeki en popüler modlardan biriydi. Bunun için ödeme yapmanız gerekse bile eFootball’da kalacağının ortaya çıkması, seriye devam etmeyi planlayan PES oyuncuları tarafından memnuniyetle karşılanacaktı. Ancak, aşağıdaki tweet’e verilen yanıtların zaten gösterdiği gibi, Konami’ye sadık kalmaya çalışanların bir kısmı inancını kaybetmeye başlıyor.

Bir yanıtta “Büyürken en çok oynadığım oyun PES’ti, şimdi öldü” yazıyor. “Bu bir tür şaka mı, [bana] bir Master League yayınlamadan önce tam üç yıldan fazla bir geliştirme süreci olacağını mı söylüyorsunuz?” başka yazar. eFootball ilk olarak geçen Eylül ayında piyasaya sürüldü. Bu lansman o kadar kötü gitti ki, tam sürüm geçen Nisan için yeniden planlandı, bu nedenle sonraki modların gelişi de ertelendi, bu da Master League’in gelecek yıla kadar mevcut olmamasına neden oldu.

eFootball’a takılıp kalanlar , oyunun ikinci sezonuna hazırlık olarak dört günlük bir aranın tam ortasında bu haber geldiğinden zaten yeterince üzgünler. Konunun başka bir yerinde Konami, oyuncuların odalar oluşturabileceği ve rüya takımları arasında maçlar oynayabileceği lobi maçlarının bu yazdan sonra burada olacağını ve konsollar ve PC arasında çapraz platform oyunun yıl sonundan önce uygulanacağını ortaya koyuyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri