Kapat

Scorn Dev, Oyunun “Hiçbir Şekilde Nişancı Olmadığını” Söylüyor

Anasayfa
Haberler Scorn Dev, Oyunun “Hiçbir Şekilde Nişancı Olmadığını” Söylüyor

Ebb Software, Scorn için bu sefer silahlara odaklanan başka bir aylık güncelleme yayınladı. Oyun içinde atış olmasına rağmen, geliştirici, silahları hikaye boyunca ilerlemek için isteğe bağlı araçlar olacağından “Scorn kesinlikle bir nişancı değildir” dedi.

Silahlar genellikle hayatta kalma korku oyunlarında kritik bir rol oynar, ancak tür bir nişancıdan çok farklıdır ve Scorn da bir istisna değildir. Stüdyo, oyuncular arasında gerginlik ve rahatsızlık hissi uyandırmaya çalışıyor, bu nedenle cephane son derece kıt olacak. Çevreyi keşfederken kendinizi aşırı güçlü hissetmemelisiniz, ancak çok az cephane veya hiç cephane olmadan deneyim tek boyutlu ve daha az ilginç hale geliyor.

CEO Ljubomir Peklar, konseptten tamamlamaya kadar her bir silah yaratma sürecinin her adımını denetleyerek silahların genel vizyonla tutarlı olmasını sağlıyor. “İnsanların aletleriyle, özellikle de silahlarla tuhaf bir ilişkisi var” dedi. “Bir oyuncunun veya karakterin bir silah elde ettiklerinde davranışlarının nasıl değiştiği, geliştirme sırasında aklımda tuttuğum ilginç bir temel tema.”

Ebb ayrıca Scorn’da “silahlar” içeren birkaç kısa klip ve bazılarının yüksek detaylı 3D modellerini paylaştı . Oyuncular, tabanca, pompalı tüfek veya el bombası fırlatıcı gibi işlevsellik açısından nispeten standart olmalarını bekleyebilirler. Oyunda ayrıca bulabileceğiniz çeşitli mekanizmalarla etkileşim kurmak için bir araç olarak da kullanılabilen bir yakın dövüş silahı olacak. Peklar, “Garip ve tanıdık arasında her zaman hassas bir dengeleme eylemidir” dedi.

Stüdyo, geçen Kasım ayındaki kötü şöhretli geliştirici güncellemesinden kısa bir süre sonra, bu yıl Scorn haberlerini düzenli olarak paylaşmaya başladı. O zamanlar ekip, ilerlemesini paylaşmak için çok meşgul olduğunu söyledi ve hatta taraftarlara ” geri ödeme isteyip bu işi bitirmelerini” önerdi . O andan itibaren, Ebb Software düşmanca tavrından dolayı özür diledi ve şimdi topluluk için düzenli güncellemeler sağlıyor.

Son güncelleme sırasında geliştiriciler, Scorn’u bu Ekim ayında PC ve Xbox Series X/S’de başlatma yolunda olduklarını doğruladılar . Oyun ilk gün Game Pass’e girecek .

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri