Kapat

Sonic 3, Sonic Adventure 2 ve Shadow’un Solo Spinoff’undan İlham Alacak

Anasayfa
Haberler Sonic 3, Sonic Adventure 2 ve Shadow’un Solo Spinoff’undan İlham Alacak

Kırmaya devam etti. İlk filmde olduğu gibi, devam filmi de Sonic evreninden yeni, çok tanınabilir bir karakterin tanıtıldığı bir kredi sahnesiyle sona erdi. Hükümet yetkilileri, düşmanın nihayet düştüğüne dair kanıt bulmak için Eggman’in makinesinin enkazını araştırırken, Proje Gölge’nin hala var olduğu haberini alırlar ve bu noktada karanlık kirpi, muhtemelen gezegen dışında bir yerde bir laboratuvarda gösterilir.

Görünüşe göre, filmin sonunda gösterilen laboratuvar neredeyse kesinlikle gezegen dışında. Sonic yazarları Josh Miller ve Patrick Casey ( ComicBook.com aracılığıyla) ile bir Soru-Cevap sırasında açıklığa kavuşturulduğu gibi , Shadow’un Sonic 3’teki hikayesi, ortaya çıktığı ilk oyun olan Sonic Adventure 2’den ve onu takip eden solo spinoff’undan çekilecek. dört yıl sonra.

Miller, “Sonic Adventure 2 ve Shadow the Hedgehog, solo spinoff oyunundan unsurları dahil etmeyi seveceğimizi söylemek için hiçbir şey açığa çıkardığını düşünmüyorum” dedi. Sonic Adventure 2 şimdi 20 yaşından büyük, Dreamcast’te ilk kez oynayanların biraz yaşlı hissetmesine neden olan bir hatırlatma. Hiç oynamadıysanız ve sonunun ya da Sonic 3’ün olası planının bozulmasını istemiyorsanız, okumayı burada bırakmak isteyebilirsiniz.

Kirpi Gölgedeki Gölge
Sonic 3 oyunundaki ve ikinci Sonic filmindeki Knuckles’ta olduğu gibi, Shadow mavi bulanıklığın evreninde bir düşman olarak hayata başlar, ancak sonunda Sonic Adventure 2’nin bitiminden önce Sonic ile hizaya girer. göründüğü ilk oyunun sonu, neyse ki ölüm kalıcı değil. Shadow, 2005 yılında kendi yan ürünüyle geri döndü ve o zamandan beri çeşitli Sonic oyunlarında yer aldı.

Shadow’un inanılmaz karanlık arka planında Miller ve Casey’nin ekran uyarlaması için kullanmayı planladığı unsurlar çok ilginç olacak. Açıkçası, Shadow’un oyunlarda olduğu gibi bir laboratuvarda yaratıldığı zaten doğrulandı. Yaratıcısının Dr. Eggman’ın büyükbabası Gerald Robotnik olup olmayacağı ve ikonik kötü adamın kuzeni Maria Robotnik‘in GUN askerleri tarafından vurulup vurulmadığı bilinmiyor. Maria, Shadow’un Robotnik’in laboratuvarından kaçabilmesi için hayatını verdi, Sonic 3’ün açılması durumunda yarasadan inanılmaz derecede karanlık bir ruh hali yaratacak bir sahne rekreasyonu.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri