Kapat

Fortnite İçin Yeni Özellik: Battle Lab

Anasayfa
Fortnite Fortnite İçin Yeni Özellik: Battle Lab

Fortnite İçin Yeni Özellik: Battle Lab

Son dönemlerin en çok sevilen oyunlarından olan Fortnite, yeni güncellenmiş sürümü ile yayınlandı. Battle Royale oyunları arasında popüler bir yere sahip olan oyunda güncelleme ile gelen bazı değişiklikler dikkat çekiyor. 11.31 güncellemesi ile eklenen Fortnite battle lab seçeneği oyunculara kendi adalarını yaratıp kendi kurallarını belirleme imkanı tanıyor. Yeni güncellemenin detaylarına gelin daha yakından bakalım.

Oyuncuların Kural Tayin Ettiği Yeni Bir Oyun Deneyimi

Fortnite battle lab seçeneği ile normalde uygulanan Playground deneyiminden daha farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Playground ile oyuncular oyunda hali hazırda bulunan girdilerin tümüne erişim sağlarken yeni özellik sayesinde kurallar da artık oyuncular tarafından belirleniyor.

Bu yenilik sayesinde oyuncuların önündeki pek çok engel de kalkmış oluyor ve oyunun özelleştirme seçenekleri oyuncunun yaratıcılığına bırakılıyor. Kendi oyun kurallarını kendi belirleyen oyuncular böylece oyun içerisinde daha aktif bir rol oynamış oluyor. Bu yenilik oyun içerisinde görev alan oyuncuların daha efektif bir oyun oluşturmasında da yardımcı.

Battle Lab Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Fortnite battle lab seçeneği sayesinde oyunu kuran kişi 15 kişi için yepyeni bir dünya oluşturabiliyor olacak. Kendi oyun modunu yaratabilen oyuncular bu aşamada pek çok kuralı ve seçeneği de kendileri oluşturmuş olacaklar.

Bunun yanı sıra battle lab modunda oyunun hali hazırda bulunan kurallarına da erişim sağlanabilecek ve bu kurallar da oyun içerisine entegre edilecek. Böylece hem yeni kurallar yaratılabilirken hem de eski kurallar ile daha çekişmeli bir oyun ortamı sağlanacak.

Güncelleme ile gelen yenilikler arasında bazı hataların düzeltildiği onarımlar da yer alıyor. Özellikle oyunu mobilden oynamayı tercih edenler için en çok rahatsız olunan hataların pek çoğu düzeltilmiş vaziyette. Oyunun geliştirici firması olan Epic Games de yeni güncellemelerin ve düzeltmelerin devam edeceğini duyurdu.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri