Kapat

GTA 5 Sürpriz Şekilde Xbox Game Pass Kütüphanesine Eklendi

Anasayfa
Haberler GTA 5 Sürpriz Şekilde Xbox Game Pass Kütüphanesine Eklendi

GTA 5 Sürpriz Şekilde Xbox Game Pass Kütüphanesine Eklendi

Son dönemlerin en çok satın alınan ve oynanan oyunlarından biri olan GTA 5 sürpriz bir şekilde geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi. Kuşkusuz oyuncular arasında büyük bir heyecanla karşılansa’ da uzmanlar tarafından ileride daha fazla Rockstar oyununun platforma eklenmesi bekleniyor. Uzmanlara göre Microsoft Rockstar ile anlaşma sağlamış olabilir. Bu durumda ilerleyen dönemlerde Rdr 2 gibi yapımlarında söz konusu kütüphaneye eklenmesi kaçınılmaz. 

GTA 5 satış rakamı ile birçok oyunu geride bıraktı. Söz konusu oyun çıktığı günden bu yana 110 milyondan fazla fiziksel kopya sattı. Kuşkusuz oyunun dijital versiyonu’ da bu rakamlara eklendiğinde ortaya pek rastlanılmayacak bir başarı geliyor. Hala indirim dönemlerinde en çok satan oyunların başında GTA 5 online içerikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Çıktığı günden bu yana online içeriklerini güncelleyen oyun, oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Xbox Game Pass sahibi kullanıcılar GTA 5 oyununu abonelikleri boyunca ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. 

Xbox Game Pass Aboneliği 

Xbox sahiplerinin en çok beğendiği ve satın aldığı aboneliklerden biri olan Xbox Game Pass içerisinde 200’ den fazla oyunu barındıran muhteşem bir kütüphane. Bu kütüphaneye sahip olmak isteyen kullanıcılar bilgisayar versiyonu için 15 TL, konsol versiyonu için 30 TL aylık ödemesi yeterli olacaktır.

Kullanıcılar Ultimate paketini satın alarak hem bu kütüphaneye sahip olabilecek hem de online oyun oynayabilecek. Bu paketin fiyatı ise 45 TL olarak biliniyor.

lösev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçisi satın al antalya duvar kağıdı takipçi - haberler dünya duvar kağıdı teknoloji haberleri